بازديد سرزده رئيس سازمان هواپيمايي کشوري از محوطه رمپ، تجهيزات کمکي، کابين هواپيما و ترمينال يک فرودگاه مهرآباد
صبح امروز، معاون وزير و رئيس سازمان هواپيمايي کشوري به منظور بررسي و اطمينان يابي از رعايت کامل پروتکل‌هاي بهداشتي در پروازها و فرودگاهها از محوطه رمپ، تجهيزات کمکي، داخل هواپيما و ترمينال شماره يک در فرودگاه مهرآباد بازديد و با مسافرين در خصوص رضايت ايشان از عملکرد فرودگاهها و شرکت هاي هواپيمايي گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، كاپيتان زنگنه در جمع خبرنگاران اظهارداشت: تمامي پروتکل‌های بهداشتی به دقت اجرا شده و سازمان هواپيمايي كشوري همواره بر اجرای دقیق آنها نظارت مي كند. به شرکت‌هایي كه نسبت به رعايت اين دستورالعمل ها بي توجه بوده و يا كوتاهي كرده اند اخطار داده شده و در صورت تکرار معرفی و با آنها برخورد لازم صورت خواهد گرفت.
رئیس سازمان هواپيمايي كشوري همچنین اظهارداشت: دستورالعمل  ۱۹۰۰ در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغ شده و همه شرکت‌های هواپیمایی موظف به رعایت کردن مفاد آن به صورت دقیق هستند. 
کاپیتان زنگنه افزود: مردم می‌توانند فرم‌های نظرسنجی داخل هواپیما را مشاهده کرده و با اسکن کردن بارکد آن به صورت آنلاین در سایت سازمان هواپیمایی کشوری مشکلات‌شان را مطرح کنند، همچنین اگر تخلفاتی مشاهده کردند سایت سازمان و تلفن گویای آن  در ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگو است.
رئيس سازمان هواپيمايي كشوري افزود: در زمینه استفاده بیشتر شرکت‌های هواپیمایی از اتوبوس‌ها برای رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی به هنگام انتقال مسافران از ترمینال‌ها به هواپیما نیز شرکت‌های هواپیمایی موظف‌ هستند دستورالعمل‌های اجرایی را به دقت رعایت کنند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.