پيام تبريک رئيس سازمان هواپيمايي کشوري به مناسبت هفته بسيج

كاپيتان تورج دهقاني زنگنه رئيس سازمان هواپيمايي كشوري در پيامي فرارسيدن هفته بسيج را تبريك گفت:


بسمه تعالی

بسیج یادگار ارزشمند بنیانگذار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) است. این نهاد مردمی در طول سالهای پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی همواره در تمامی بحران ها، بااقتدار در کنار سایر نیروهای امنیتی و نظامی از کیان مقدس نظام جمهوری اسلامی دفاع کرده است و بسیجیان، مردان و زنان بی ادعایی که جان خویش را برای دفاع از اسلام، ایران و ایرانی در طبق اخلاص نهاده و برای خدمت به مردم و اعتلای کشور از هیچ کوششی دریغ نکردند.
صنعت هوانوردی نیز استقامت و ایستادگی امروز خود را در برابر مشکلات، مدیون بسیج و تفکر بسیجی میداند چرا که تلاشگران صنعت حمل و نقل هوایی در طول سالهای تحریم و فشارهای دشمنان با نصب العین قرار دادن تفکر بسیجی صنعت را پابرجا نگاه داشتند. لذا قدردانی از  جوانمردي و جان ‏فشاني سرافرازان بسیجی که با اتحاد، ساده زيستي، از خود گذشتگی، همت و غیرت همواره براي سربلندي اين سرزمين همت گماردند یک تکلیف به شمار می رود.
در این مجال درود می فرستیم بر روان پاک شهدای بسیجی، پاس می داریم هفته ای را که به گرامیداشت بیدار دلان بسیجی اختصاص یافته و برای تمامی بسیجیان خصوصا ایثارگران بسیجی صنعت هوانوردی کشور از درگاه خداوند متعال توفیق خدمتگذاری به میهن اسلامی مسالت می نماییم.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.