رئيس سازمان هواپيمايي کشوري در پيامي خطاب به دکتر قاليباف، رئيس مجلس شوراي اسلامي، روز مجلس را تبريک گفت

کاپیتان تورج دهقانی زنگنه، معاون وزیر و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در پیامی خطاب به دکتر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی، دهم آذر ماه، روز مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.
متن پیام به شرح ذیل می باشد:
بسمه تعالی
جناب آقای دکتر قالیباف
ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

دهم آذرماه، روز مجلس شورای اسلامی، یادآور رشادتهای بزرگ مرد تاریخ، آیت الله مدرس است  که با جسارت و شجاعت  بی نظیرش به مبارزه  با ظلم و استعمار پرداخت و  تمام عمر خود  را  وقف  رهایی  مردم  از  استبداد  و خفقان کرد  تا   آنجا  که جان خود  را  در  این مسیر فدا کرد.  

به واقع  این  نامگذاری  به شناخت  هر چه بیشتر  جایگاه مجلس  کمک شایانی کرده و امروز، مجلس شورای اسلامی به عنوان مظهر قدرت و حاکمیت نظام اسلامی  به یکی از ارکان اساسی جمهوری اسلامی تبدیل شده است.
مجلس شورای اسلامی در دوران تحریم ها و فشارهای غربیان بر صنعت هوانوردی، همواره حامی حمل و نقل هوایی بوده  و در تمامی عرصه ها نقش تعیین کننده‌ای در تسهیل و حل مشکلات و چالش های وارده  به این صنعت  برعهده داشته است. لذا قدر حمایت های  همه جانبه و زحمات قانون گذاران مجلس را می دانیم و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مجاهد شهید، آیت‌ اله سیدحسن مدرس، روز مجلس شورای اسلامی را به حضرتعالی و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی تبریک عرض نموده  و امیدواریم در پناه حضرت حق همچون همیشه در عرصه خدمت جهادی به مردم و دستیابی به آرمان‌های  نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری، امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی) پیشرو  و پیروز  باشید. 
                                                          تورج دهقاني زنگنه
معاون وزير و

رئيس سازمان هواپيمايي كشوري
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.