پيگيري قانوني سازمان هواپيمايي کشوري براي برخورد قضايي با سايتهاي غير مجاز فروش بليت چارتر 724 و safarme.com
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، پيرو دريافت گزارش مبني بر گرانفروشي بليت هواپيما و رصد اين سازمان، سايت هاي غير مجاز فروش بليت چارتر 724 و safarme.com، بدون اخذ مجوز از سازمان هواپيمايي کشوري اقدام به فروش غير قانوني و بالاتر از نرخ مصوب نموده بودند که در راستاي تکاليف قانوني اين سازمان به دستگاه قضايي جهت پيگرد حقوقي معرفي گرديدند.
همچنین به شرکتهای هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شد فروش بلیت مستقیم یا غیر مستقیم آن شرکتها توسط سایتهای نامبرده غیر قانونی بوده و متخلفان مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت. 
لذا از هموطنان گرامی تقاضا می شود با توجه به فعالیت غیر مجاز سایت چارتر 724 و safarme.com ، از خرید بلیت از این دو سایت خودداری نمایند. همچنین در صورت مشاهده هرگونه تخلف و گرانفروشی، خارج از نرخ نامه مصوب و مندرج در سایت انجمن شرکتهای هواپیمایی، مراتب را از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری به آدرس cao.ir اعلام تا با متخلفین برخورد قانونی انجام گردد.
متذکر می گردد هر گونه سایت فروش بلیت هواپیما با پیشوند یا پسوند  724 نیز غیر قانونی می باشد.

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.