مديرکل دفتر نظارت بر فرودگاهها، شرکت ها و موسسات هوانوردي سازمان هواپيمايي کشوري:
شرکت هاي هواپيمايي بمنظور حفظ حقوق مسافر از فروش بليت قبل از صدور مجوز پرواز خودداري کنند
مديرکل دفتر نظارت بر فرودگاهها، شرکت ها و موسسات هوانوردي سازمان هواپيمايي کشوري گفت: شرکت هاي هواپيمايي موظفند از ايجاد هر گونه تعهد و فروش بليت قبل از اطمينان از صدور مجوز پرواز توسط سازمان خود داري کنند.

حسن خوشخو همچنین در خصوص نظارت بر عملكرد شركت هاي هواپيمايي درحوزه حقوق مسافر اظهارداشت: شركت هاي هواپيمايي باید با اولويت قرار دادن رضايت مسافر در مواقع بروز تاخير، نسبت به اطلاع رساني صريح، به موقع و شفاف به مسافران اقدام كنند.

وي با تاكيد بر خودداري شركت هاي هواپيمايي از ايجاد هر گونه تعهد و فروش بليت قبل از اطمينان از صدور مجوز پرواز توسط سازمان هواپيمايي كشوري، اظهارداشت: همچنين شركت هاي هواپيمايي موظف شدند ضمن برخورد قاطع با سايت ها و دفاتر متخلفي كه فاقد مجوز سازمان هواپیمایی کشوری بوده و اقدام به فروش بالاتر از نرخ مصوب بليت ها مي كنند، عوامل فروش متخلف را جهت پیگیری و برخورد قضایی به سازمان معرفی كنند.

مديركل دفتر نظارت بر فرودگاهها، شركت ها و موسسات هوانوردي در خصوص نظارت بر پروازهای چارتری افزود: صدور مجوز پروازهای چارتری منوط به ارائه قراردادهای چارتری مربوطه به سازمان هواپیمایی کشوری است.

لازم به ذکر است هموطنان گرامی می توانند انتقادات، پیشنهادات و شکایات خود را از طریق پرتال سازمان هواپیمایی کشوری به آدرس CAO.IR  مطرح و پیگیری كنند.

 
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.