تاکيد بر الزام شرکت هاي هواپيمايي به رعايت فاصله زماني 30 دقيقه اي پروازها در نماز صبح
سخنگوي سازمان هواپيمايي کشوري گفت: به منظور جلوگيري از تداخل زمان نماز صبح با زمان پرواز هواپيماها، شرکت هواپيمايي ملزم به رعايت فاصله زماني30 دقيقه اي در پروازهاي صبح هستند.


سخنگوي سازمان هواپيمايي كشوري گفت: به منظور جلوگيري از تداخل زمان نماز صبح با زمان پرواز هواپيماها، شركت هواپيمايي ملزم به رعايت فاصله زماني30 دقيقه اي در پروازهاي صبح هستند.
محمد حسن ذيبخش اظهارداشت: به منظور رعایت اوقات شرعی نماز صبح مسافران، احترام به شعائر اسلامي و ترویج فرهنگ نماز و با عنایت به تاکیدات مقام معظم رهبری بر اجرای این امر، سازمان هواپيمايي كشوري در بخشنامه هاي متعدد همواره كليه شرکت‌ هواپیمایی داخلي را ملزم كرده است؛ زمان نماز صبح در مبدا و مقصد با زمان برنامه پروازها تداخل نداشته باشد.
وي افزود: با اجرایی شدن این بخشنامه تمامي شركت هاي هواپيمايي موظف اند عملیات پروازی خود را ۳۰ دقیقه پس از اذان صبح اجازه انجام دهند یا میبایست زمانی کافی در مقصد جهت اقامه نماز به مسافران اختصاص یابد.

 
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.