صنعت حمل و نقل هوايي بازوي بي بديل در توسعه اقتصاد کشور است
روز گذشته معاون، مديران و کارشناسان هوانوردي و امور بين الملل با کاپيتان محمد محمدي بخش رياست سازمان ديدار و گفت و گو کردند.

محمدی بخش صنعت هوانوردی را صنعتی بسیار مهم و استراتژیک دانست و گفت: علی رغم سهم حدود 2 الی 3 درصدی صنعت حمل و نقل هوایی در جابه جایی مسافر، اما این صنعت همواره از نقش بسیار حیاتی و مهمی در اقتصاد کشور برخوردار است.

وی افزود: از کدام بخش از اقتصاد و توسعه بازرگانی کشور می توان نام برد که نقش حمل و نقل هوایی در آن پررنگ نباشد، از گردشگری و مراودات بازرگانی تا امداد رسانی.

محمدی بخش سازمان هواپیمایی کشوری را عالی ترین سطح تصمیم سازی و تصمیم گیری در صنعت هوانوردی برشمرد و گفت: صنعت حمل و نقل هوایی پیشانی نقطه تماس با دنیاست. به همین جهت باید هر آنچه را که در توان و دانش داریم در جهت رشد و پیشرفت این صنعت به کار گیریم.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه صنعت حمل ونقل هوایی بازوی بی بدیل در توسعه اقتصاد کشور است، اظهارداشت: امروز بخش مهمی از مشکلات صنعت با اتکا به توان داخلی قابل رفع است و علاوه بر آن می توان با حمایت و تعامل با مجموعه دانش بنیان چشم اندازهای بسیار امیدوار کننده ای را در صنعت حمل و نقل هوایی رقم زد.

وی در ادامه برقراری ارتباطات حمل و نقل منطقه ای و فرامنطقه ای و دیپلماسی فعال در حوزه های مختلف را عامل اساسی در رشد و توسعه صنعت برشمرد و گفت: البته در کنار محورهای اشاره شده فرهنگ خودباوری، به عنوان موتور محرکه ای برای رسیدن به پویایی در صنعت بسیار مهم و تعیین کننده است.


First First First First First


هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.