جابه جايي بيش از 2ميليون و 500 هزار مسافر تا 12فروردين/ ورود 2 فروند هواپيماي ايرباس 320 به ناوگان هوايي کشور
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري از جابه جايي بيش از 2ميليون و 500 هزار مسافر از آغاز سفرهاي نوروزي تا 12 فروردين ماه خبرداد.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري, رضا جعفرزاده با بيان اينکه پروازهاي نوروزي از 25 اسفند 94 آغاز و تا 15 فروردين ماه 95 ادامه مي يابد، اظهارداشت: در اين ايام 41 شرکت خارجي و 12 شرکت داخلي کار جابه جايي مسافران هوايي را بر عهده دارند که از 2 ميليون و 500 هزار مسافر جابه جا شده تا 12 فروردين ماه بيش از 1 ميليون و 820 هزار نفر داخلي و بقيه خارجي بوده است. وي با اشاره به ورود 2 فروند هواپيما به ناوگان هوايي کشور، افزود: در روزهاي اخير 2 فروند هواپيماي ايرباس 320 به چرخه پروازي ناوگان هوايي کشور اضافه شده و تعداد صندلي هاي فعال پروازي کشور از 27 هزار و 21 صندلي به 27 هزار و 381 صندلي پروازي رسيده است. مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري ضمن عذرخواهي از مسافران چند پروازي که در ايام نوروز به لحاظ وضعيت نامناسب يکي دو فرودگاه غرب کشور مشمول تاخير و يا کنسلي پرواز شدند؛ گفت: انسجام به عمل آمده قبل از آغاز پروازهاي نوروزي بين شرکت فرودگاههاي کشور و شرکت هاي هواپيمايي و عوامل امنيتي و انتظامي مستقر در فرودگاهها، همت و درايت شرکت ها براي حفظ ايمني و ايجاد تسهيلات براي مسافران و ارائه نرخ بليت هواپيما از طريق سايتهاي رسمي خود و از همه مهمتر عنايت مسافران نوروزي در تهيه بليت از دفاتر رسمي، مراجعه و استفاده بهينه از پورتال سازمان هواپيمايي کشوري www.cao.ir و شرکت فرودگاههاي کشورwww.airport.ir و جلب رضايت مسافران هوايي از خدمات اين بخش به شمار مي رود. وي ادامه با بيان اينکه تعداد پروازها از 770 پرواز در روز به 1045 پرواز در اين ايام افزايش يافته است گفت: فرودگاه مهرآباد از آغاز پروازهاي نوروزي تا آخر 11فروردين ماه شاهد انجام 5هزار و 540 پرواز نشست و برخاست رکوردار سرويس دهي به مسافران نوروزي در بين فرودگاههاي پر ترافيک کشور بوده است. جعفرزاده در پايان از تلاش رسانه ها در اين ايام جهت تسهيل در امر اطلاع رساني و انعکاس اخبار بخش هوايي به مردم تقدير کرد.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...