بزرگترين اجلاس هوانوردي ايران در تهران برگزار مي شود
بزرگترين اجلاس بين المللي تاريخ هوانوردي ايران با عنوان هوانوردي ايران 2016 روزهاي 4 و 5 بهمن ماه در تهران برگزار مي شود.
به‌گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري؛ در اين اجلاس 260 نماينده از بيش از 100 شرکت پيشروي داخلي و خارجي فعال در صنعت هواپيمايي و گردشگري از 26 کشور جهان حضور خواهند داشت. احمدرضا بياتي دبير اين اجلاس با اعلام اينکه اجلاس تهران توسط سازمان هواپيمايي کشوري و شرکت فرودگاه‌هاي کشور با همکاري مرکز هوانوردي آسيا و پاسيفيک (کاپا) يکي از بزرگترين موسسات تحقيق و توسعه هوانوردي جهان برگزار خواهد شد گفت: شخصيت‌هاي مهم کشوري از جمله معاون اول رييس جمهوري، وزير راه و شهرسازي، معاون رييس جمهوري و رييس سازمان ميراث فرهنگي، گردشگري و صنايع دستي و رييس سازمان هواپيمايي کشوري و مديرعامل شرکت فرودگاه‌هاي کشور در اين اجلاس سخنراني خواهند کرد. بياتي افزود: اجلاس "هوانوردي ايران 2016" اولين اجلاس بين‌المللي در آستانه رفع تحريم‌هاست که زمينه ساز تعامل صنعت بينالمللي هوانوردي با جمهوري اسلامي ايران براي نوسازي اين صنعت در کشور خواهد بود. اجلاس "هوانوردي ايران 2016" روزهاي يکشنبه و دوشنبه 4 و 5 بهمن در تهران برگزار خواهد شد.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...