پروازهاي ايران و عمان به 28 پرواز در هفته افزايش مي يابد
مديرکل دفتر حقوقي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي کشوري گفت: در ديدار سفير عمان با علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي کشوري، افزايش پروازهاي بين دو کشور عمان و ايران به 28 پرواز در هفته مورد مذاکره دو جانبه قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، مراد اسماعيلي اظهارداشت: روز گذشته سفير عمان و نمايندگان شرکت هواپيمايي عمان اير با علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي کشوري ديدار و گفت و گو کردند. وي افزود: در اين مذاکره رئيس سازمان هواپيمايي کشوري ضمن تاکيد بر روابط دوستانه بين جمهوري اسلامي ايران و عمان، آمادگي سازمان را براي ارتقا سطح همکاريهاي دو جانبه در زمينه حمل ونقل هوايي اعلام کرد. اسماعيلي تصريح کرد: هيات عمان نيز آمادگي کشورش براي افزايش پروازهاي مسافري منظم را از 10پرواز کنوني به 14 پرواز در اوايل 2016 اعلام و اظهار داشت: اين تعداد از اوايل ماه آگوست به 28 پرواز در هفته خواهد رسيد. مديرکل دفتر حقوقي و اموربين الملل سازمان هواپيمايي کشوري خاطرنشان کرد: در صورت عملي شدن برنامه ريزي هاي انجام شده، شرکت هواپيمايي عماني، روزانه سه پرواز به مقصد تهران و يک پرواز به مقصد مشهد برقرار خواهد کرد. وي افزود: در اين ديدار هيات عماني خواستار برقراري سياست آسمان باز ميان دو کشور متبوع شد و همچنين موضوع اجاره هواپيما به شرکت هاي ايراني و تسهيل در صدور رواديد براي اتباع ايراني که يکي از ارکان مهم در توسعه روابط حمل و نقل هوايي و گردشگري به شمار مي رود توسط طرف عماني، مورد مذاکره قرار گرفت و مقرر شد پس از بررسي هاي لازم نتايج اعلام شود.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...