پيام رئيس سازمان هواپيمايي کشوري به مناسبت سالروز استقرار سپاه در فرودگاهها
مهندس عابدزاده معاون وزير راه و رئيس سازمان هواپيمايي کشوري با صدور پيامي سالروز استقرار سپاه حفاظت هواپيمايي در فرودگاهها را به پاسداران امنيت پرواز کشور تبريک گفت. متن پيام بدين شرح است:
بسم الله الرحمن الرحيم درود بر پاسداران امنيت پرواز تامين امنيت و حفاظت پرواز (SECURITY) در خطوط هوايي يکي از پيچيده ترين و تخصصي ترين مأموريت‌هاست و ايجاد امنيت پايدار از ضروري ترين نيازهايي است که همواره در صنعت هوانوردي کشور مورد توجه ويژه قرار گرفته است به همين منظور پس از انقلاب اسلامي در شرايطي که نظام و امت اسلامي ما، از هر سو آماج کينه ورزي و توطئه بيگانگان قرار داشت و با سناريوهاي متعدد هواپيماربايي به ويژه‌ سال‌هاي پاياني جنگ تحميلي امنيت پرواز کشور را تحت الشعاع قرار داده و قصد داشتند از آن به عنوان اهرم فشاري بر ضد ايران استفاده کنند، حضرت امام خميني (ره) در پنجم دي ماه سال 1363 با صدور فرماني، سپاه پاسداران انقلاب اسلامي را مامور عهده دار شدن مسئوليت امنيت پروازي هواپيماهاي کشور کردند. بي ترديد ايمني و امنيت دو واژه و دو اصل وابسته و به هم تنيده است که زنجيره بي خطري پروازها در سايه حفظ اين دو محور محقق مي شود و در طول 30 سال گذشته با حضور هوشمندانه و با درايت و شجاعت پاسداران انقلاب اسلامي، سپاه حفاظت هواپيمايي در عرصه تامين امنيت پروازي هواپيماهاي کشور، دشمنان را کاملا مايوس و ناميد ساخته است. امنيت خطوط هوايي کشور را مرهون فداکاري و ايثارگري‌هاي وصف ناپذير سپاه حفاظت هواپيمايي مي دانيم به گونه اي که امروز سازمان جهاني هواپيمايي کشوري (ايکائو) اقدامات جمهوري اسلامي را در زمينه حفاظت هواپيمايي و امنيت پرواز تاييد و ايران را از جمله کشورهاي موفق در اين زمينه مي‌داند. تلاش هاي تمامي فعالان چون نيرو هاي علمي، تخصصي، فني و عملياتي دخيل در امر ايمني و امنيت پروازها مصداقي از مفاهيم آيه 32 سوره مائده است که اشاره به اهميت و احياء انسانها دارد. در اين روز سترگ فرصت را مغتنم شمرده و ضمن قدرداني از مجاهدت‌ها و فداکاري‌هاي کم نظير پاسداران امنيت پرواز کشور، ياد شهداي سپاه حفاظت هواپيمايي را که با نثار جان خود امنيت و آرامش مردم در مسافرت‌هاي هوايي را به ارمغان آورده است، گرامي مي داريم. اميد است؛ همواره در پناه قادر يکتا و تحت توجهات و عنايات خاصه حضرت بقيه ا... (عج) و رهنمودهاي داهيانه مقام عظماي ولايت حضرت آيت اله العظمي خامنه اي (مدظله العالي)، راهتان پاينده و تلاشتان مستدام باد.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...