برقراري پرواز در مسير اهواز به استانبول از 24 اسفندماه
معاون هوانوردي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي کشوري، اعلام کرد: از 24 اسفندماه جاري چهار پرواز در هفته در مسير اهواز به استانبول برقرار مي شود.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، محمد خداکرمي اظهارداشت: در پي درخواست هاي متعدد براي برقراري پرواز از شهر اهواز به استانبول، مجوز اين پروازها براي شرکت هاي هواپيمايي ترکيش ايرويز صادر شد. وي افزود: با توجه به جمعيت استان خوزستان، تقاضاي سفر به استانبول و ساير مقاصد اروپايي و همچنين به منظور ارائه تسهيلات براي مسافران آن استان، مقرر شد پروازهاي شرکت هواپيمايي ترکيش اير به کرمانشاه امکان هم پايانه شدن با اهواز را داشته باشند. خداکرمي تصريح کرد: لذا با صدور مجوزهاي لازم، بزودي پروازهاي شرکت هواپيمايي مذکور در مسير استانبول – کرمانشاه- اهواز- استانبول و يا بالعکس برقرار خواهد شد. معاون هوانوردي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي کشوري، ادامه داد: تعداد اين پروازها در هفته چهار پرواز است و امکان هم پايانه شدن همه يا بخشي از پروازها در مسير ياد شده وجود دارد.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...