تمامي مجوزهاي پروازي صادر شده توسط سازمان هواپيمايي کشوري برنامه اي است
معاون هوانوردي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي کشوري، با بيان اينکه تمامي مجوزهاي پروازي صادر شده توسط اين سازمان برنامه اي است گفت: سازمان هواپيمايي کشوري در صورت مشاهده فروش به قيمت هاي بالاتر از نرخ هاي تاييد شده با دفاتر خدمات مسافرت هوايي، شرکت هاي هواپيمايي و يا هر دو آنها برخورد قانوني مي کند.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، محمد خداکرمي با بيان اينکه کليه مجوزهاي صادر شده توسط سازمان هواپيمايي کشوري برنامه اي است نه چارتري اظهارداشت: برخي شرکت هاي هواپيمايي به علت ضعف در سيستم فروش، بخشي از فروش بليت ها را خارج از سيستم فروش رسمي خود و از طريق غير رسمي در اختيار دفاتر خدمات مسافرتي قرار مي دهند. وي افزود: برهمين اساس برخي آژانس ها اعلام مي کنند که بليت پروازهاي برنامه اي موجود نيست و صرفا اين گونه بليت ها را به متقاضيان عرضه مي کنند. معاون هوانوردي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي کشوري با بيان اين مطلب که عنوان بليت چارتري در برنامه ريزي هاي اين سازمان جايي ندارد خاطرنشان کرد: در هر صورت نرخ جابه جايي مسافر نبايد از نرخ هاي مصوب توسط اين سازمان که براساس فهرست ارسالي از شرکتها و در چارچوب شناورسازي نرخ ها بررسي و تاييد شده تجاوز کند و اين نرخ ها در سايت رسمي شرکت هاي هواپيمايي موجود است. خداکرمي تصريح کرد: چنانچه سازمان هواپيمايي کشوري در بازرسي هاي خود و يا در گزارشات دريافتي موردي از فروش به قيمت هاي بالاتر از نرخ هاي تاييد شده را مشاهده کند، اقدامات مقتضي نسبت به برخورد قانوني با دفاتر خدمات مسافرت هوايي، شرکت هاي هواپيمايي و يا هر دو آنها را به عمل مي آورد.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.