از اول بهمن ماه امسال؛
فروش بليت هواپيما با ثبت شماره ملي مسافران الزامي مي شود
مديرکل دفتر نظارت بر فرودگاهها شرکت ها و موسسات هوانوردي سازمان هواپيمايي کشوري، اعلام کرد: از اول بهمن ماه امسال فروش بليت هواپيما با ثبت شماره ملي مسافران الزامي مي شود.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، مرتضي دهقان ضمن اعلام خبر فوق اظهارداشت: نظر به ضرورت احراز هويت موثر اشخاصي که با هواپيما اقدام به انجام مسافرت در مسيرهاي داخلي مي کنند ثبت شماره ملي به هنگام تهيه بليت الزامي شد. وي افزود: طي بخشنامه اي که از سوي سازمان هواپيمايي کشوري به تمامي شرکتهاي هواپيمايي ايراني ابلاغ شده است، از تاريخ 1/11/1393 ثبت کد ملي اتباع ايراني و يا شماره گذرنامه اتباع بيگانه که قصد خريد بليت و انجام مسافرت در مسيرهاي داخلي کشور را دارند در سيستم نگهداري جا و فروش بليت الزامي مي شود. مديرکل دفتر نظارت بر فرودگاهها شرکت ها و موسسات هوانوردي سازمان هواپيمايي کشوري، تصريح کرد: شرکت هاي هواپيمايي بايد در فرصت زماني مانده به تاريخ اجراي اين بخشنامه اطلاع رساني کتبي و هماهنگي هاي لازم با نمايندگان فروش و دفاتر خدمات مسافرت هوايي در خصوص نحوه انجام اين مهم را بعمل آورند. دهقان يادآورشد: درصورت عدم انطباق اطلاعات ثبتي با کارت شناسايي مسافران از پذيرش آنان در فرودگاه حسب مورد ممانعت بعمل مي آيد. انتهاي پيام/صهنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...