الحاق 1200صندلي جديد مسافري به ناوگان هوايي کشور از ابتداي امسال
مديرکل دفتر مهندسي قابليت پرواز سازمان هواپيمايي کشوري از ورود 14 فروند وسيله پرنده جديد شامل هواپيما و بالگرد (مسافري، آموزشي) از ابتداي سال جاري به ناوگان هوايي کشور خبرداد.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، مجيد حسنلو ضمن اعلام خبر فوق اظهارداشت: با ورود هواپيماهاي جديد مسافري که از نوع ايرباس A320،A340 ، A310 و B737-400 است 1200 صندلي طي چندماه گذشته به ناوگان هوايي کشور افزوده شده است. مديرکل دفتر مهندسي قابليت پرواز سازمان هواپيمايي کشوري تصريح کرد: ديگر هواپيماهاي وارد شده از نوع پايپر و هلي کوپتر آموزشي است. حسنلو تعداد ناوگان هوايي موجود کشور را 245 فروند اعلام کرد و گفت: از اين تعداد، 146فروند هواپيما (که شامل 22 هزار و 446 صندلي است) فعال و 99 فروند هواپيما (شامل 17 هزار و 823 صندلي) غيرفعال است. مديرکل دفتر مهندسي قابليت پرواز سازمان هواپيمايي کشوري اظهاراميدواري کرد تا پايان سال هواپيماهاي جديدي به ناوگان هوايي کشور ملحق خواهد شد. انتهاي پيام/صهنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...