رئيس سازمان هواپيمايي کشوري خبرداد
آغاز فروش بليت هوايي سفرهاي نوروز 94 از اوايل بهمن ماه
رئيس سازمان هواپيمايي کشوري در اولين جلسه ساماندهي سفرهاي نوروزي امسال گفت: فروش بليت سفرهاي نوروز94 به صورت همزمان ازاوايل بهمن ماه آغاز مي شود.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، عليرضا جهانگيريان، در اولين جلسه ستاد نوروزي که با حضور نمايندگان شرکت هاي هواپيمايي برگزار شد، اولين اولويت سازمان هواپيمايي کشوري به عنوان نهاد حاکميت در صنعت هوانوردي را رضايتمندي مصرف کننده نهايي و سپس حمايت از ايرلاين عنوان کرد. به گفته وي تشکيل اولين جلسه ستاد نوروزي و اعلام سياست ها و برنامه ريزي هاي صورت گرفته در راستاي انجام سفرهاي نوروزي را آغاز برنامه هاي نوروز 94 دانست و از شرکت هاي هواپيمايي خواستار شد، با برنامه ريزي هاي صورت گرفته فروش بليت و انجام پروازها به صورت هماهنگ و منظم مديريت شود. رئيس سازمان هواپيمايي کشوري، خواستار ايجاد نظم در بازار حمل و نقل هوايي شد و گفت: براي تحقق اين مهم در پروازهاي نوروزي امسال برنامه هاي ويژه اي در نظر گرفته شده است. جهانگيريان خاطرنشان کرد: در نظر داريم مجوز پروازهاي فوق العاده بين المللي را به موقع صادر کنيم و شرکت هاي هواپيمايي نيز موظفند ميان پروازهاي بين المللي و داخلي تناسب و تعادل برقرار کرده و ابتدا پروازهاي داخلي را به طور کامل پوشش دهند. وي از شرکت هاي هواپيمايي خواستار شفاف کردن سيستم فروش بليت و همچنين اختصاص بخشي از فروش بليت به صورت اينترنتي شد. ***اختصاص درصد محدودي به ظرفيت چارتري در نوروز 94 رئيس سازمان هواپيمايي کشوري، با بيان اينکه نظارت هاي سازمان هواپيمايي کشوري نسبت به گذشته دقيق تر شده است از شرکت هاي هواپيمايي خواستار شد با ارائه خدمات مناسب به مردم و پيش بيني و پيشگيري از مشکلات احتمالي در روند عمليات پروازي، عمليات نوروز 94 را با موفقيت به انجام برسانند. جهانگيريان تصريح کرد: در اولين گام مردم با خريد بليت با صنعت هوانوردي ارتباط برقرار مي کنند به همين منظور چنانچه در اين بخش موفق عمل کرده و رضايت مسافر تامين شود در واقع 50 درصد اعتماد مسافران جلب مي شود. وي ادامه داد: در ايام نوروز 94 تنها درصد محدودي به ظرفيت چارتري شرکت هاي هواپيمايي البته مشروط به نظارت سازمان هواپيمايي کشوري اختصاص خواهد يافت و اين بدان معنا نيست که شرکت ها بتوانند به اسم چارتر بليت را به قيمت بالاتر بفروشند. رئيس سازمان هواپيمايي کشوري در ادامه اصلاح آئين نامه تاسيس و فعاليت شرکت هاي هواپيمايي، ساماندهي و تسهيل ورود ناوگان هوايي جديد و همچنين تدوين آيين نامه حقوق مسافر را از عمده ترين اقدامات صورت گرفته سازمان هواپيمايي کشوري عنوان کرد و گفت: اين اقدامات توسط سازمان هواپيمايي کشوري در چارچوب تدوين مقررات انجام داده است. جهانگيريان افزود: براساس قانون سازمان هواپيمايي کشوري و مصوبه هيات وزيران آيين نامه حقوق مسافر تدوين و کليات آن در آخرين جلسه شوراي عالي هواپيمايي به تصويب رسيده است. انتهاي پيام/صهنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...