رئيس سازمان هواپيمايي کشوري خبرداد:
ورود 4 فروند هليکوپتر R44 براي اولين بار به کشور
جهانگيريان در حاشيه افتتاح نخستين مرکز آموز خلباني غيرنظامي بالگرد در کردان استان البرز گفت: پيش از افتتاح اين مرکز خلبانان غير نظامي هليکوپتري در خارج از کشور آموزش مي‌ديدند.
عليرضا جهانگيريان در حاشيه مراسم افتتاح نخستين مرکز آموزش خلباني غير نظامي بالگرد در ايران در جمع خبرنگاران گفت: خوشبختانه در کشور تجربيات خوبي در حوزه هليکوپتري وجود دارد که براي اولين بار 4 فروند هليکوپتر R44 وارد ناوگان هليکوپتري کشور شد. رئيس سازمان هواپيمايي کشوري افزود: در حال حاضر حدود 10 آموزشگاه خلباني هواپيما در سطح کشور فعال هستند، مرکز آموزش خلباني غير نظامي هليکوپتر، نخستين آموزشگاه آموزش خلباني بالگرد در بخش غير نظامي است که با مجوز سازمان هواپيمايي کشوري تأسيس شد. وي ادامه داد: پيش از اين خلبانان بخش غير نظامي هليکوپتري يا در خارج از کشور يا به صورت موردي توسط آموزشگاه‌هاي متفرقه آموزش مي‌ديده‌اند. معاون وزير راه و شهرسازي افزود: از نظر آموزش در سطح منطقه وضعيت خوبي داريم و در بخش هوانوردي ايران حتي به برخي کشورهاي منطقه خدمات آموزشي مي‌دهد. وي تأکيد کرد: آموزش هوانوردي ايران در منطقه وضعيت خوبي دارد./هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.