اطلاعيه روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري پيرامون فعاليت شرکت هواپيمايي اوکراين اينترنشنال
روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري در خصوص انتشار اخباري مبني بر فعاليت يک شرکت هواپيمايي اوکرايني با مالکيت صهيونيستي اطلاعيه اي به شرح ذيل صادر کرد:
شرکت هواپيمايي اوکراين اينترنشنال به طور رسمي توسط سازمان هواپيمايي کشوري اوکراين براي برقراري پرواز و جابه جايي مسافر بين دو کشور معرفي شده است و بررسي مدارک آن شرکت از جمله پروانه بهره برداري، بيمه نامه ها و . . . نشان دهنده اوکرايني بودن آن شرکت است. همچنين براساس استعلام هاي به عمل آمده توسط سازمان هواپيمايي کشوري از مراجع ذيربط سياسي و امنيتي نشانه اي مبني بر وابستگي اين شرکت به عامل صهيونيستي، تاکنون به سازمان منعکس نگرديده و بر همين اساس مجوز موقت براي اين شرکت صادره شده است. گفتني است، تصميم گيري در خصوص صدور مجوز به شرکت هاي هواپيمايي براساس استعلام هاي لازم از مراجع قانوني ذيربط صورت مي گيرد. لازم به ذکر است؛ هيچ ايرلاين صهيونيستي حتي اجازه عبور و يا استفاده از فضاي کشور ايران را ندارد.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
انتصاب
۱ مهر ۱۳۹۹
انتصاب
۲۹ شهريور ۱۳۹۹
بیشتر...