رئيس سازمان هواپيمائي کشوري :
فرودگاه هاي کشور بايد به سمت استانداردهاي جهاني حرکت کنند
همزمان با هفته حمل و نقل، رئيس سازمان هواپيمائي کشوري در صدر هيأتي از فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد مشهد بازديد کرد.
جهانگيريان با حضور در فرودگاه مشهد، از اماکن، ابنيه، و پروژه هاي در دست احداث اين فرودگاه بازديد کرد. در اين بازديد که همزمان با هفته حمل و نقل انجام شد؛ رئيس سازمان هواپيمايي کشوري بر لزوم حرکت فرودگاه ها به سمت استانداردهاي جهاني تاکيد کرد و گفت: در سال هاي اخير اقدامات ارزنده و طرح هاي توسعه چشمگيري در برخي فرودگاه هاي ايران اسلامي صورت گرفته است و فرودگاه مشهد را مي توان از جمله فرودگاه هاي پيشرو در اين زمينه دانست. جهانگيريان پس از بازديد از مناطق مختلف فرودگاه مشهد از جمله سالن ترانزيت جديد و پل تلسکوپي ترمينال پروازهاي داخلي، ترمينال پروازهاي خارجي، ترمينال پروازهاي زيارتي، و آشيانه پروازي شرکت هواپيمائي تابان؛ و همچنين ساختمان تکنيکال بلاک، اقدامات صورت گرفته در فرودگاه مشهد را تحسين بر انگيز و قال قبول توصيف کرد. رئيس سازمان هواپيمايي کشوري از طرح توسعه و فعاليت هاي انجام شده در فرودگاه هاشمي نژاد مشهد ابراز رضايت کرد، و توصيه کرد: با توجه به افزايش روزافزون پروازها، براي گسترش ظرفيت ها تمهيدات مناسب در نظر گرفته شود تا بتوانيم پاسخگوي نيازهاي آينده باشيم. مديرکل فرودگاه هاي خراسان رضوي در اين بازديد به ارائه گزارشي از عملکرد ماه هاي گذشته فرودگاه مشهد پرداخت و گفت: ما در پي اين هستيم که با توسعه زير ساخت ها، ايجاد ظرفيت هاي جديد، و بهره برداري از امکانات و تجهيزات مدرن، گامي بلند به سوي استاندارد سازي فرودگاهي و ارائه تسهيلات مطلوب به مسافران و زائران مشهد مقدس برداريم. محمد باقر قاسم زاده افزود: در فرودگاه مشهد سالانه پذيراي بيش از 8 ميليون زائر و مسافر هستيم، و تمام همت خود را مصروف خدمت به مجاوران و زائران مضجع شريف ثامن الحجج حضرت علي بن موسي الرضا عليه السلام قرار خواهيم داد. گفتني است؛ در اين بازديد معاونين و مديران کل سازمان هواپيمائي کشوري، و مديرکل و مسئولين فرودگاه هاي خراسان رضوي؛ رياست سازمان را همراهي کردند.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.