عذرخواهي شرکت هواپيمايي آتا از مسافران
شرکت هواپيمايي آتا از بابت ابطال برخي از پروازهاي اين شرکت به دليل نامساعد بودن شرايط جوي از مردم و مسافران عذرخواهي کرد.
به گزارش روابط عمومي شرکت هواپيمايي آتا پروازهاي شماره 5208 ، 5250، 5249 و 5244 در روز سه شنبه مورخ 06/11/1394 و همچنين پرواز شماره 5201 در روز چهارشنبه مورخ 07/11/1394 اين شرکت به دليل شرايط نامناسب جوي ابطال شده است . روابط عمومي شرکت آتا اعلام کرده است تدابير لازم براي جبران و جايگزيني پروازهاي ابطال شده در قالب سه پرواز فوق العاده در مسير هاي ياده شده به عمل آمده است . روابط عمومي اين شرکت ضمن عذرخواهي اعلام کرده اطلاع رساني لازم در ارتباط با ابطال پرواز هاي ياد شده از طريق پيامک و همچنين ايستگاه هاي آتا در فرودگاههاي مهرآباد و تبريز انجام شده است. روابط عمومي اين شرکت گفته است : با توجه به رفع مشکل باند فرودگاه تبريز ساير پروازها در حال انجام بوده و تاخيرات ناشي از شرايط جوي از طرق پيامک به اطلاع مسافرين محترم خواهد رسيد.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.