با اعتباري بالغ بر دو ميليارد ريال صورت گرفت:
تجهيز سايت‌هاي ناوبري فرودگاه سنندج
دو دستگاه ديزل ژنراتور براي استفاده در سايت‌هاي ناوبري فرودگاه سنندج با اعتباري بالغ بر دو ميليارد و صد ميليون ريال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه‌هاي کشور خريداري شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري ، به‌ منظور افزايش بيش از پيش ايمني در عمليات هوانوردي دو دستگاه ديزل ژنراتور براي استفاده در سايت‌هاي ناوبري فرودگاه سنندج با اعتباري بالغ بر دو ميليارد و صد ميليون ريال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه‌هاي کشور خريداري شد. اين دو دستگاه که شامل ديزل ژنراتور سه فاز 60kva با ژنراتور استام فورت و ديزل پرکينز است ابزار کاربردي و مفيدي هستند که همواره در مواقع قطع برق و نياز به تأمين آن مورد استفاده قرار مي‌گيرند سهراب کلوندي، مدير فرودگاه سنندج، در اين خصوص گفت: دستگاه‌هاي خريداري شده در شرايط بحران مي‌توانند مشکل کمبود يا قطع برق را به‌ خوبي مرتفع کنند و احتمال آسيب‌ رساندن به تجهيزات فرودگاهي را به حداقل برسانند. کلوندي افزود: دستگاه ديزل ژنراتور 60 kva به‌‌ منظور افزايش توان تأمين برق اضطراري در فرودگاه سنندج با نظارت کارشناسان فني مهندسي اداره‌ کل تسهيلات و تجهيزات فرودگاهي نصب و بهره‌برداري خواهد رسيد. وي اظهار داشت: با نصب و راه‌اندازي اين ديزل ژنراتورها برق ايمن و مداوم دستگاه‌هاي ناوبري تأمين خواهد شد گرچه در حال حاضر اين سايت‌ها با ژنراتور تک فاز kva 20 کار مي‌کند. کلوندي خاطرنشان کرد: اين اقدام در راستاي ارتقاء ظرفيت شبکه برق اضطراري فرودگاه‌هاي توسعه يافته و تجهيز و پشتيباني فرودگاه‌ها به شبکه برق ايمن مطابق استاندارد توصيه شده سازمان بين‌المللي هواپيمايي کشوري (ايکائو) صورت گرفته است. منبع: خبرگزاري موجهنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.