دوره آموزشي مديريت ريسك در صنعت هواپيمايي برگزار شد
مديركل حوزه رياست سازمان هواپيمايي كشوري، از برگزاري دوره آموزشي مديريت ريسك در صنعت هواپيمايي خبرداد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، محمد سعيد شرفي، اظهارداشت: دوره آموزشي مديريت ريسك با حضور 4 نفر از اساتيد شركت فرانسوي بيووريتاس و سازمان هواپيمايي كشوري فرانسه، كارشناسان، مديران صنعت و سازمان هواپيمايي كشوري برگزار شد.

وي افزود: در دوره مذكور، ريسك در هواپيمايي كشوري، روش هاي كاهش و مديريت ريسك در هواپيمايي، ابزارها و نرم افزارهاي مورد نياز  اين حوزه، فرآيندها و الزامات مديريت ريسك مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

مديركل حوزه رياست سازمان هواپيمايي كشوري، خاطرنشان كرد: اين دوره در قالب همكاري هاي دو جانبه ايران و فرانسه در حوزه هواپيمايي در حال اجرا بوده و در راستاي ايجاد آمادگي لازم در بدنه مديريتي و كارشناسي سازمان جهت مديريت تحولات نوين در عرصه هوانوردي و هواپيمايي در برهه پسا برجام به شمار مي رود.

شرفي تصريح كرد: با عنايت به اينكه هر تحولي در حوزه هوانوردي بايد به دقت توسط سازمان هواپيمايي كشورها مورد توجه قرار گيرد و براي مقابله با مخاطرات و تحولات، آمادگي لازم كسب و برنامه ريزي مطلوب صورت پذيرد برهمين اساس سازمان هواپيمايي كشوري براي ورود به رقابت ها كه لازمه اش توسعه ناوگان، اهتمام به توسعه زيرساخت ها و آموزش هاي متناسب است اقدامات موثري را برنامه ريزي و در دستور كار قرار داده است.


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...