سرپرست دفتر عمليات پرواز سازمان هواپيمايي كشوري منصوب شد
در حكمي از سوي علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي كشوري، رضا شادپور به سمت سرپرست دفتر عمليات پرواز سازمان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي كشوري در مراسم معارفه سرپرست دفتر عمليات پرواز افزود: اين جوانها هستند كه مي توانند با تجربيات نو و حركتي هماهنگ ناشي از استفاده از تجربيات متخصصين و مجربين سيستم صنعت حمل و نقل هوايي كشور را متحول كنند و امروز نياز به جوانگرايي در داخلي سيستم احساس مي شود.

وي با بيان اينكه امروز همه نگاه هاي دولت و مجلس در بخش هوايي به سازمان هواپيمايي كشوري است، اظهارداشت: فرايندهايي كه تاكنون مورد استفاده قرار گرفته است پاسخگوي نياز امروز و ورود به رقابت ها نيست برهمين اساس سازمان هواپيمايي نيازمند تحولات اساسي به ويژه  تغيير در بخش سيستم هاي بودجه اي و انضباطي است.

رئيس سازمان هواپيمايي كشوري افزود: امروز مسئوليت سنگيني بر دوش سازمان است و براي حل معضلات مالي سازمان تلاش هاي زيادي صورت گرفته كه در صورت گذر از مسيرهاي قانوني و ابلاغ نهايي قطعا بسياري از مشكلات حل خواهد شد.

عابدزاده تصريح كرد: در بخش استاندارد و هوانوردي نياز به تحولات عميقي در سيستم داريم بسياري از روشهاي گذشته منسوخ شده است نبايد متكي به روشهاي گذشته بود چرا  كه ابزارهاي لازم براي حركت به سمت توسعه متفاوت از گذشته است.

محمد جواد تقوايي معاون استاندارد پرواز نيز در اين مراسم گفت: دفتر عمليات پرواز سازمان يكي از مهمترين بخش ها به شمار مي رود و از مسئوليت هاي سنگيني برخوردار است.

وي افزود: علي رغم وظايف مهمي كه بر عهده اين بخش وجود دارد اما كمتر مورد توجه قرار گرفته و ضروري است براي ايجاد اين هويت، در قوانين و مقررات بازنگري و نهادينه شود.

تقوايي تصريح كرد: به همين منظور تصميم گرفتيم با ايجاد هم افزايي در تحقق اين مهم  و ارتقا جايگاه اين دفتر اقداماتي را در دستور كار قرار دهيم.

معاون استاندارد پرواز همچنين اظهارداشت: هر كدام از بخشهاي استاندارد پرواز محوري از تامين ايمني است كه علميات پرواز نيز از آن مستثني نيست بلكه از حساسيت بالايي هم برخوردار است لذا همانطور كه قبلا هم از سخنان رياست سازمان شنيده ايم خروجي قابل قبول صرفا با ايجاد هماهنگي و اراده ي دلسوز براي رسيدن به اهداف ترسيم شده سازمان حاصل مي شود.


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...