خبرنگاران از اين حيث كه به دنبال تثبيت نظارت و حاكميت مردم بر دستگاه ها هستند قدرشان والاست

رضا جعفرزاده مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري با بيان اين مطلب گفت: اگرچه هفدهم مردادماه را روز گراميداشت روز خبرنگار نام نهاده اند اما امروز بيداري و ارتقا آگاهي جوامع بشري و توسعه ابزارهاي رسانه اي به گونه اي است كه نقش موثر اين قشر و حضور لحظه به لحظه شان نزد افكار عمومي انكار ناپذير است به تعريفي كه بيداري ملت ها بدون لحاظ قدرت، نفوذ و توان تاثيرگذاري اين حرفه با ترديد روبرو خواهد شد.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري در ادامه توصيف جايگاه خبرنگاران كه امروز افكار عمومي آنها را تنها نمايندگان پرسشگر خود مي دانند گفت: خبرنگاران افرادي مطلع، پيشرو، متبحر و نگارشگري هستند كه همت شان به توسعه همه جانبه جوامع منجر مي شود و اگر رشد و توسعه اي براي كشورها و ملت ها در طبقه بندي جهان به اول و در حال توسعه منظور شده است نظريه پردازان اجتماعي، اقتصادي و ديگر صاحب نظران بر تاثيرگذاري عميق خبرنگاران اذعان داشته و دارند.

وي گفت: محور مشترك خبرنگاران و به خصوص منتقدين آنها خود زمينه ساز رشد افكار عمومي است و اگرچه تا باور واقعي آنها راه بسيار است اما از اين حيث كه شفاف سازي در جامعه را سر فصل فعاليت ها قرار مي دهند و از همه مهمتر ضامن حاكميت و نظارت مردم بر منويات و عملكرد دستگاهها هستند قابل تقدير و قدرشان والاست.

وي در پايان ضمن گرامي داشت ياد وخاطره شهيد محمود صارمي ايشان را مصداق درست خبرنگاري متعهد و معتقد به مباني اخلاقي و حرفه اي كه جانش را در اين راه نثار كرد دانست و اين روز را به تمامي خبرنگاران و به خصوص خبرنگاران حوزه حمل و نقل  تبريك گفت.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...