تفاهم نامه آموزشي سه شركت هواپيمايي

معاون استاندارد پرواز سازمان هواپيمايي كشوري از امضاي تفاهم نامه آموزشي سه شركت هواپيمايي خبرداد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، محمد جواد تقوايي اظهارداشت: به منظور ايجاد گسترش همكاري هاي آموزشي في مابين شركت هاي هواپيمايي آتا، معراج و قشم اير تفاهم نامه جهت استفاده از حداكثر امكانات و توانايي هاي آموزشي شركت هاي مذكور نسبت به ارتقا سطح كيفي و كمي آموزش توافق و به امضا مي رسد.

وي افزود: شركت آتا با توجه متعهد شده است به دريافت مجوز پارت 147 جهت آموزش فني هواپيماي MD  و B737، مطابق با اختيارات گواهينامه صادر شده توسط سازمان متعد مي شود كه در صورت درخواست شركت هاي مورد تفاهم نسبت به برگزاري آموزش هاي مذكور اقدام لازم به عمل آورده و نيازهاي
آموزش هاي مرتبط را فراهم آورد

معاون استاندارد پرواز سازمان هواپيمايي كشوري تصريح كرد: شركت هاي مورد تفاهم متعهد مي شوند كه نيازهاي آموزش مربوط به ناوگان مورد توافق را در اين زمينه از طريق شركت آتا پيگيري و تامين كنند.

تقوايي افزود: شركت قشم اير با توجه به دريافت مجوز پارت 141 و پارت 147 جهت آموزش هاي فني و عملياتي هواپيماهاي ايرباس  F50 , F100, A310, A300-600 مطابق با اختيارات گواهينامه صادر شده توسط سازمان متعهد مي شود كه در صورت درخواست شركت هاي مورد تفاهم نسبت به برگزاري كلاس هاي فوق اقدام كرده و نيازهاي آموزش هاي مرتبط را فراهم آورد همچنين شركت هاي مورد تفاهم متعهد مي شوند كه نيازهاي آموزشي مربوط به ناوگان مورد توافق را در اين خصوص از طريق شركت قشم اير پيگيري و تامين كنند.

وي اظهارداشت: شركت هواپيمايي معراج با توجه به دريافت مجوز پارت 141 و پارت 147 در خصوص آموزش فني و عملياتي هواپيمايي ايرباس A340  و A320 مطابق با اختيارات گواهينامه هاي صادر شده توسط سازمان متعهد مي شود كه در صورت درخواست شركت هاي طرف تفاهم در برگزاري كلاسهاي فوق الذكر اقدام مقتضي عمل آورده و نيازهاي آموزشي مرتبط را فراهم آورد.

تقوايي تصريح كرد: همچنين شركت هاي مورد تفاهم متعهد مي شوند كه نيازهاي آموزشي مربوط به ناوگان مورد توافق را از طريق شركت معراج پيگيري و تامين كنند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...