خروج 27 فروند هواپيماي از رده خارج از فرودگاههاي كشور

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، از خروج 27 فروند هواپيماي از رده خارج از فرودگاههاي كشور خبرداد و گفت: براساس بخشنامه سازمان هواپيمايي كشوري شركت هاي هواپيمايي متعهد شده اند ظرف سه ماه آينده نسبت به خروج كليه هواپيماهاي از رده خارج خود اقدام كنند.

رضا جعفرزاده، اظهارداشت: جهت استفاده بهينه از ظرفيت هاي موجود، ارتقا ايمني، كاهش تاخيرات و براساس بخشنامه سازمان هواپيمايي كشوري مبني بر الزام شركت هاي هواپيمايي نسبت به خروج هواپيماهاي از رده خارج از فرودگاهها زمينه خروج خروج 27 فروند هواپيماي از رده خارج از فرودگاههاي مهرآباد، هاشمي نژاد مشهد و زاهدان فراهم شد.

وي، بابيان اينكه هواپيماهاي مذكور از نوع بوئينگ 747، بوئينگ 727، فوكر100، ايرباس 300، BAE و فالكن20 است، افزود: 10 فروند از اين تعداد هواپيماها متعلق به ناوگان هوايي جمهوري اسلامي ايران، 11 فروند ماهان، 5 فروند آسمان و يك فروند از هواپيمايي پوياست.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري با بيان اينكه عمليات خروج اين هواپيماها از هم اكنون آغاز شده است، افزود: هواپيماهاي مذكور يا به مراكز دانشگاهي، پژوهشي و تحقيقاتي و يا خورد شده (Scrap) و از فرودگاه خارج مي شوند.

 
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...