جلسه بررسي همكاريهاي آموزشي سازمان هواپيمايي كشوري
محمدسعيد شرفي مديركل حوزه رياست سازمان هواپيمايي كشوري با اعلام اين خبر گفت: نظر به چشم اندازهاي آتي هوانوردي كشور و لزوم اهتمام جدي به آماده سازي زيرساخت ها برنامه هاي سازمان هواپيمايي كشوري معطوف به فراهم كردن اين زيربناهاست.

شرفي همچنين گفت: اگرچه بحث توسعه ناوگان تجهيز و توسعه فرودگاهها مسائل سرمايه گذاري با اشكال مختلفه آن مسائل بازرگاني و غيره به عنوان روزنه هاي غيرقابل انكار بوده است اما براي وصول به اهداف ترسيمي كه بعضا هم در اظهارنظرهاي رياست سازمان هواپيمايي كشوري به آن اشاره شد مبني بر لزوم حركت آماده سازي تمامي بخش هاي صنعت براي ورود در رقابت هاست توجه به آموزشي به عنوان زيربنايي ترين موتور محركه توسعه صنعت در سازمان هواپيمايي مورد توجه قرار گرفته است به همين منظور جلسه بررسي راههاي توسعه دانش هوانوردي مديران سازمان هواپيمايي كشوري با حضور مدير آموزش سيتا برگزار و سبك ارتقا سطح دانش هوانوردي به تناسب نيازهاي امروزي صنعت به بحث گذاشته شد.

وي ابراز اميدواري كرد كه بتوان با استمرار چنين نشست هايي و با استفاده از دانش هوانوردي تمامي پتانسيل هاي موجود در صنعت را كاربردي و آينده نويني را رقم بزنيم.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...