برگزاري كارگاه آموزشي گواهينامه فرودگاهي مدل ايكائو
مديركل حوزه رياست سازمان هواپيمايي كشوري از برگزاري كارگاه آموزش گواهينامه ايكائو با حضور عادل رملاوي نماينده ايكائو در امور فرودگاهي منطقه ي خاورميانه و مديران فرودگاههاي بين المللي ايران خبرداد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، محمد سعيد شرفي اظهارداشت: در اين كارگاه آموزشي آخرين مقررات ايكائو در خصوص گواهينامه فرودگاهي و همچنين لزوم اجراي سيستم مديريت ايمني  در فرودگاهها بحث و تبادل نظر و آخرين شاخص هاي ايمني فرودگاهها جهت گزارش به اجلاس هاي ايكائو مورد بررسي قرار گرفت.

وي افزود: براساس برنامه هاي منطقه اي سازمان بين المللي هواپيمايي كشوري ايكائو، 75 درصد از فرودگاههاي بين المللي و مرز هوايي كشور بايد گواهينامه فرودگاهي را تا پايان سال 2018 دريافت كنند.

شرفي با بيان اينكه سازمان هواپيمايي كشوري براساس الزامات بين المللي و منطقه اي مميزي و تعيين تكليف فرودگاههاي بين المللي و مرزهوايي را در سال جاري به صورت جدي در دستور كار قرار داده است گفت: مقرر است طي روزهاي آتي مميزي هاي سازمان هواپيمايي كشوري با حضور نمايندگان دفتر منطقه اي در راستاي صدور گواهينامه فرودگاهي، فرودگاه بين المللي صورت  گيرد تا در صورت حصول اطمينان از رعايت مقررات بين المللي گواهينامه فرودگاهي فوق الذكر تمديد شود.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...