يازدهمين جلسه گردهمايي معاونين فني و عملياتي شركت هاي هواپيمايي به ميزباني شركت هواپيمايي نفت در محل سالن همايش هما برگزار شد
يازدهمين جلسه گردهمايي معاونين فني و عملياتي شركت هاي هواپيمايي به ميزباني شركت هواپيمايي نفت و با حضور جمعي از مديران كل و مديران سازمان هواپيمايي كشوري و دبير انجمن شركت هاي هواپيمايي در محل سالن همايش هما برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، محمد جواد تقوايي معاون استاندارد پرواز سازمان هواپيمايي كشوري به بيان پاره اي از محورهاي موضوع دستور جلسه قبلي، روند پيگيريها و اصلاحات انجام شده، مسائل فني و عملياتي و پزشكي پرداخت و مباحثي از جمله موضع ايكائو در خصوص محدوديت زماني و سلسله مباحث در خصوص ارتقاء و تجهيز TCAS به ورژن بالاتر با توجه به محدوديت زماني اعلام شده از طرف ايكائو، مباحث AD و كارگروه صلاحيت پرواز، مباحثي در خصوص ايجاد كارگروه MED و تسهيلات مراكز پزشكي و مباحث مربوط AIR CREW OPS  و FCL گواهينامه هاي خدمه پروازي و مقررات مربوطه را مطرح كرد .

در ادامه اين جلسه همچنين رضا شادپور مدير كل دفتر عمليات پرواز سازمان نيز مسائلي را در خصوص توسعه نرم افزاري پيرامون بروز رساني و تنقيح نظام نامه ها و مستندات عملياتي، همگرايي و توجه بيشتر در مسائل و مشكلات احتمالي فرودگاهي، چگونگي توسعه شبكه پروازي با توجه به مطالعات مسير (Root Performance) و آناليز و تحليل و تقويت و همگرايي بين شركت هاي هواپيمايي كه ناوگان مشابه دارند، عنوان كرد.

گفتني است؛ معاونين عمليات شركت هاي هواپيمايي نيز پاره اي از مسائل و نظريات فني و تخصصي خود را در اين جلسه به بحث گذاشتند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...