هواپيمايي آسمان مجوز بهره برداري عملياتي (AOC) دريافت كرد
عصر ديروز همزمان با سالروز سي و هشتمين دهه فجر انقلاب اسلامي شركت هواپيمايي آسمان اولين مجوز بهره برداري عملياتي (AOC) را مطابق با مقررات جديد بخش عمليات پرواز از سازمان هواپيمايي كشوري دريافت كرد.

طي جلسه اي اين مجوز توسط علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي كشوري به مديرعامل و رئيس هيات مديره هواپيمايي آسمان اعطا شد.

در اين جلسه كه مديركل عمليات پرواز سازمان هواپيمايي كشوري معاونان و اعضاي هيات مديره و مديران كل شركت هواپيمايي آسمان حضور داشتند رئيس سازمان هواپيمايي كشوري با اشاره به اينكه ساير شركت هاي هواپيمايي نيز مي بايست اين مجوز را مطابق با مقررات جديد دريافت كنند بر لزوم تقويت ساماندهي مديريتي و تطابق استانداردها با استانداردهاي بين المللي تاكيد و از متخصصين شركت آسمان خواست تا نسبت به ارتقا ايمني و سطح كيفي شركت نسبت به بروز رساني استانداردها برابر با استانداردهاي بروز دنيا اهتمام جدي داشته باشند.

گفتني است در ابتداي اين جلسه علايي مديرعامل شركت هواپيمايي آسمان ضمن تقدير از معاونان و مديران كل و كارشناسان ناظر  استاندارد پرواز سازمان هواپيمايي كشوري موفقيت دريافت مجوز مقررات جديد عمليات پرواز را نشان عزم راسخ فعالان اين شركت براي قدم هاي آتي و پاسخگويي به انتظارات مردم دانست.


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...