مساعي سازمان هواپيمايي كشوري در مذاكرات/ گام مثبت به منظور رفع مشكلات شركت هاي هواپيمايي ايراني در فرودگاه نجف
معاون هوانوردي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي كشوري از مذاكرات مثبت في مابين سازمان، شركت هاي هواپيمايي ايراني و مسئولان فرودگاه نجف پيرامون رفع مشكلات بوجود آمده اخير خبرداد.

مرتضي دهقان گفت: در دو روز گذشته جلساتي بين سازمان هواپيمايي كشوري، انجمن شركت هاي هواپيمايي، نمايندگان شركت هاي هواپيمايي ايراني و مديرعامل فرودگاه نجف و هيات همراه در تهران برگزار شد كه در جريان اين جلسات موضوعات مورد نظر طرفين به دقت مورد بررسي قرار گرفت.

وي افزود: در اين جلسات كه در فضايي صميمانه برگزار شد تصميماتي مبني بر ضرورت ارتقاي كيفيت ارائه خدمات در فرودگاه نجف، كاهش هزينه پروازهاي ايراني در فرودگاه و به تبع آن كاهش هزينه هاي سفر هوايي زائران ايراني عتبات عاليات مطرح شد كه با رويكردي مثبت مورد توجه مديريت فرودگاه نجف قرار گرفت.

معاون هوانوردي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي كشوري تصريح كرد: همچنين مقرر شد جهت پياده سازي تصميمات مثبت اتخاذ شده، جلسات تخصصي با حضور كارشناسان طرفين در اسرع وقت در نجف اشرف برگزار شود.

دهقان افزود: رويكرد سازمان هواپيمايي كشوري در تامين نظر خطوط هوايي داخلي و همچنين زائران ايراني به صورت جامع به تمامي فرودگاههاي كشور عراق است به همين منظور فرودگاه نجف اشرف به لحاظ سهولت سفر به اماكن زيارتي به مراتب در اولويت بوده و بخشي از انتظارات ابراز شده علي رغم اينكه به ساير ارگان هاي دولتي كشور عراق ارتباط مي يابد اما آثار مثبت آن مي تواند در تامين انتظارات شركت هاي هواپيمايي ايراني مصداق يابد.

وي در پايان يادآور شد: با توجه به رويكرد مثبت و تعاملي مسئولان فرودگاه نجف و قول مساعد به منظور رفع مشكلات موجود، همچنين تعلق خاطر زائران ايراني براي زيارت عتبات عاليات، سازمان هواپيمايي كشوري بر تداوم پروازها به فرودگاه مذكور تاكيد دارد.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.