بازگشت 2700 حاجي به کشور تا پايان روز پنجم شهريور/ ايران اير با حداقل تاخير
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري از ورود 2700 حاجي به کشور از روز گذشته 5 شهريور ماه خبرداد.
رضا جعفرزاده اظهارداشت: عمليات رفت حج تمتع 97 که از روز چهارشنبه 27 تیرماه به مکه و مدینه آغاز و در روز 24 مردادماه به پايان رسيده بود، از روز گذشته 5 شهريور عمليات بازگشت حجاج به کشور آغاز شد.

وي افزود: در روز گذشته در مجموع 10 پرواز از 5 فرودگاه كشور از جمله 2 پرواز فرودگاه امام (ره)، 1 پرواز فرودگاه زنجان، 1 پرواز فرودگاه بوشهر ، 3 پرواز فرودگاه اهواز و 3 پرواز از فرودگاه مشهد انجام شد.

جعفرزاده تصريح كرد: 5 پرواز توسط شركت هواپيمايي هما و 5 پرواز توسط شركت سعودي انجام شد كه در عمليات مذكور ميانگين تاخيرات شركت هواپيمايي سعود 73 دقيقه و شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران كمتر از 30 دقيقه بوده است كه تاخير عمليات رفت اين شركت نيز به همين ميزان حداقلي گزارش شده است.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري ادامه داد: تا پایان عملیات رفت زائران حج تمتع97 در مجموع 315 پرواز انجام شد كه بيشترين پرواز از فرودگاه حضرت امام (ره) با 91 پرواز و پس از آن فرودگاههاي مشهد (مقدس)، اصفهان، اهواز، شيراز و همدان شاهد بيشترين پرواز عمليات رفت زائران بوده است.

 
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.