به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛
برگزاري مراسم بزرگداشت ايثارگران و خانواده هاي شهدا در سازمان هواپيمايي کشوري
صبح امروز مراسم بزرگداشت ايثارگران و خانواده هاي معظم شهدا در سازمان هواپيمايي کشوري برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، در اين مراسم كه با حضور علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي كشوري، قائم مقام، معاونان و مديران سازمان برگزار و از ايثارگران، جانبازان و خانواده هاي معظم شهدا تقدير به عمل آمد و خاطراتي از مجاهدت ها و دلاورمردي هاي شهدا و همرزمان ايشان و خصوصيات معنوي شهداي صنعت توسط چند نفر از ايثارگران بازگو شد.

در ادامه اين مراسم علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي كشوري، ضمن ارج نهادن به ايثارگران و خانواده هاي شهداي، اظهارداشت: ايده و اعتقاد ديني مردم به دفاع از اسلام و انقلاب،  زيرساخت هاي حركت مردم  را در هشت سال دفاع مقدس به تمام دنيا نشان داد.

وي افزود: دنيا اگرچه دير متوجه عمق اين اعتقاد و گرايشات مردمي شدند اما بالاخره به اين باور رسيدند كه رزمندگان چگونه از دست آوردهاي خود، دفاع و براي حفظ آن جنگيدند، ايستادگي كردند، شهيد شدند، معلول شدند، مفقود شدند اما نشكستند.

عابدزاده تصريح كرد: همانطور كه مي بينيد امروز اين جنگ همچنان به شكل هاي ديگري وجود دارد و بايد آگاه بود و از نوع دفاع، نوع اعتقاد و همتي كه در آن دوران حاكم بود الگو گرفت و از هويت ايراني و اسلامي خودمان دفاع كنيم و آگاه باشيم كه اين الگو برگرفته از الگوي رشادت هاي قيام امام حسين (ع) سالار شهيدان است كه به اين ملت رسيده است.

رئيس سازمان هواپيمايي كشوري افزود: در جنگ اقتصادي كه اخيرا آغاز شده، سازمان هواپيمايي كشوري به عنوان بخش هوايي و شركتهاي هواپيمايي، فرودگاهها و سرويس پروايدرها در خط مقدم مبارزه قرار دارند بنابراين وظيفه داريم حسب جايگاه حاكميتي و نظارتي آنها را مورد حمايت قرار دهيم.

وي خطاب به خانواده هاي شهدا و ايثارگران خاطرنشان كرد: مسئوليت شما به عنوان كساني كه دلسوزتر هستيد و مظلوميت مردم و انقلاب را بيشتر درك و احساس مي كنيد در تصميماتي كه مي گيريد بايد قطعيت داشته باشيد چرا كه در غير اينصور نبايد انتظار موفقيت داشته باشيم.

عابدزاده با بيان اينكه انتهاي تمام اين مشكلات پيروزي است و در اين راه شكست وجود ندارد، يادآور شد: اطمينان دارم با توجه به تجربه اين سالها و سرمايه گذاري هايي كه در اين صنعت صورت گرفته است اگر خوب عمل نكنيم فرصت كشي كرده ايم و به طور حتم با قطعيت در تصميم گيري ها وظيفه خود را حتي الامكان انجام خواهيم داد.

و در پايان اين مراسم وحيد ازوجي معاون توسعه مديريت و منابع سازمان هواپيمايي كشوري نيز گزارشي از چگونگي وضعيت ايثارگران و خانواده هاي معظم شهداي سازمان ارائه كرد  و گفت: حدود  30 درصد از كارمندان سازمان را ايثارگر، جانبازان و خانواده شهدا هستند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.