صدور مجوز پروازهاي برنامه اي و فوق العاده براي ايام اربعين به 744 پرواز رسيد
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري از صدور مجوز 744 پرواز برنامه اي و فوق العاده در ايام اربعين خبرداد.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: بنا به درخواست شركت هاي هواپيمايي ايراني و العراقيه 744 مجوز پرواز رفت و برگشت به صورت برنامه اي و فوق العاده به مقاصد نجف و بغداد براي ايام اربعين صادر شده است.

وي افزود: از اين تعداد 512 مجوز به صورت فوق العاده صادر شده كه 87 مجوز براي شركت هواپيمايي العراقيه و 425 مجوز براي شركت هاي ايراني صادر شده است.

جعفرزاده با بيان اينكه هرگونه تخلف احتمالي در كمترين زمان ممكن اعمال قانون خواهد شد، گفت: تاكنون شكايات مردمي در رابطه با ايجاد مشكل در پروازهاي اربعين به سازمان هواپيمايي كشوري ارسال نشده و گزارشاتي كه دفتر نظارت سازمان در رابطه با گران فروشي به آن دست يافتند منجر به بسته شدن چند سايت فروش بليت و تعليق سه ماهه يك دفتر شده است.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري تصريح كرد: همچنين در خصوص ارسال گزارشات مردمي نيز، به كمتر از سه مورد مي توان اشاره كرد كه طبق گزارش دفتر شكايات سازمان مورد رسيدگي قرار گرفته است.

وي با بيان اينكه سازمان هواپيمايي كشوري آماده صدور مجوز براي شركت هايي هواپيمايي به صورت فوق العاده است، از متقاضيان سفر اربعين خواست كه توجهي به نرخ هاي برخي از سايت هاي غير مجاز براي افزايش قيمت بليت هواپيما نداشته و مراكز معتبر را از طريق سايت سازمان هواپيمايي كشوري به نشاني www.cao.ir  و يا سايت انجمن شركت هاي هواپيمايي به نشاني www.aira.ir دنبال كنند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.