بازگشت پروازهاي اربعين از فردا/ اعزام تيم بازرسي سازمان هواپيمايي کشوري به فرودگاه نجف
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري از بازگشت پروازهاي ايام اربعين از فردا خبرداد و گفت: تيم بازرسي سازمان به فرودگاه نجف اعزام شده است.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: بنا به درخواست شركت هاي هواپيمايي ايراني و العراقيه 749 مجوز پرواز رفت و برگشت به صورت برنامه اي و فوق العاده به مقاصد نجف و بغداد براي ايام اربعين صادر شده است.

وي افزود: از اين تعداد 513 مجوز به صورت فوق العاده صادر شده كه 87 مجوز براي شركت هواپيمايي العراقيه و 426 مجوز براي شركت هاي ايراني صادر شده است.

جعفرزاده با بيان اينكه هرگونه تخلف احتمالي در كمترين زمان ممكن اعمال قانون خواهد شد، گفت: تاكنون شكايات مردمي در رابطه با ايجاد مشكل در پروازهاي اربعين به سازمان هواپيمايي كشوري ارسال نشده و گزارشاتي كه دفتر نظارت سازمان در رابطه با گران فروشي به آن دست يافتند در خصوص اينگونه موارد اقدامات لازم صورت گرفته است.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري با بيان اينكه سازمان هواپيمايي كشوري آماده صدور مجوز براي شركت هايي هواپيمايي به صورت فوق العاده است، از متقاضيان سفر اربعين خواست كه توجهي به نرخ هاي برخي از سايت هاي غير مجاز براي افزايش قيمت بليت هواپيما نداشته و مراكز معتبر را از طريق سايت سازمان هواپيمايي كشوري به نشاني www.cao.ir  و يا سايت انجمن شركت هاي هواپيمايي به نشاني www.aira.ir دنبال كنند.

گفتني است؛ فرودگاه امام خميني (ره) و فرودگاه مشهد مقدس پرترافيك ترين فرودگاه هاي كشور در عمليات پروازهاي اربعين حسيني به شمار مي روند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.