به دليل عدم رعايت الزامات و توصيه هاي سازمان هواپيمايي کشوري صورت گرفته است؛
54 دفتر خدمات مسافرت هوايي لغو و 137 دفتر تعليق شدند
مديرکل دفتر نظارت سازمان هواپيمايي کشوري از لغو 54 مجوز و تعليق مجوز 137 دفتر خدمات مسافرت هوايي و 310 سايت غير مجاز در شش ماهه ابتداي امسال خبر داد.

علي اصغر باريكاني اظهارداشت: در بازرسی های مستمر و موردی کارشناسان دفتر نظارت سازمان هواپيمايي كشوري از دفاتر خدمات مسافرت هوایی تهران و ساير شهرستان ها مواردی از جمله عدم تمدید ضمانت نامه، عدم احراز شرایط راه اندازی پس از تعلیق در مدت تعیین شده و از همه مهمتر عدم توجه به اخطارها و دستورالعمل های سازمان منجر به لغو و تعديل تعدادي از دفاتر خدمات مسافرت هوايي شد.

وي با بيان اينكه در ايام اربعين امسال تخلفات 5 مورد از دفاتر خدمات مسافرت هوايي تعليق شدند، افزود: در شش ماهه امسال تعداد 310 سایت فروش غیرمجاز بلیت با معرفی سازمان هواپیمایی کشوری به مراجع ذیصلاح فیلتر شد.

مديركل دفتر نظارت سازمان هواپیمایی کشوری تصريح كرد: و به 54 مورد شكايت از طريق سامانه شهرراه، 18 مورد شكايت مربوط به سازمان بازرسي، 1605 مورد شكايت در سامانه حقوق مسافر سازمان هواپيمايي كشوري، 1582 شكايت به صورت حضوري و 6330 شكايت به صورت تلفني رسيدگي شده است.

باريكاني همچنین به مسافران توصیه کرد: برای خرید بلیت از طریق منابع معتبر اعم از دفاتر و سایت های دارای مجوز که لیست آنها روی پرتال سازمان قابل دسترسی است اقدام کنند و در صورت داشتن هرگونه شكايت موضوع را از طريق سامانه حقوق مسافر به اين سازمان اعلام كنند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.