در دومين نشست هم انديشي مديران ارشد دولت تدبير و اميد صورت گرفت؛
قدرداني رئيس جمهوري از سازمان هواپيمايي کشوري در مديريت مصرف انرژي
رئيس جمهوري در دومين نشست هم انديشي مديران ارشد دولت تدبير و اميد از رئيس سازمان هواپيمايي کشوري به دليل صرفه جويي در مصرف انرژي در تابستان امسال تقدير کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، در اجراي رهنمودها و تكاليف ابلاغي رئيس جمهوري آخرين اقدامات در خصوص صرفه جويي انرژي در تابستان 97 به عمل آمد و همين امر كاهش مصرف انرژي به طور چشمگير را به همراه داشت.

براساس اين گزارش، از اقدامات صورت گرفته در اين دوره مي توان به نصب دستگاه هوشمند در موتور خانه مركزي جهت كاهش مصرف گاز و برق، بررسي دوره ايي سيستم هاي برودتي و حرارتي، كنترل مستمر و روزانه سيستم ها و همچنين جداسازي آب سيستم هاي گرمايشي از آب مصرفي به جهت خاموش كردن سيستم هاي حرارتي در تابستان اشاره كرد.

گفتني است، نصب دستگاه هوشمند جهت كنترل دماي استاندارد تعيين شده براساس  بخشنامه صادره، عدم استفاده از كولرهاي گازي، استفاده از لامپ هاي فلورسنت، كم مصرف و LED، شناسايي فعاليت و مكان هاي پر مصرف و ساماندهي آنها و صدور بخشنامه هاي مختلف جهت همكاران در خصوص صرفه جويي در مصرف انرژي نيز از ديگر اقدامات صورت گرفته در راستاي كاهش مصرف انرژي به شمار مي رود.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.