جلسه مشترک سازمان هواپيمايي کشوري با شرکت هاي هواپيمايي و ارائه دهنده خدمات فرودگاهي
جلسه مشترک سازمان هواپيمايي کشوري با شرکت هاي هواپيمايي و شرکت هاي ارائه دهنده خدمات فرودگاهي برگزار شد.

سازمان هواپيمايي كشوري همواره جهت هم افزايي و افزايش سطح خدمات براي مسافران في مابين ذينفعان در حوزه فرودگاهي به صورت مستمر جلساتي را برگزار مي كند.

به همين منظور جلسه ايي در روز شنبه مورخ 10/9/97 با حضور نمايندگان شركت هاي خدمات فرودگاهي و شركت هاي هواپيمايي جهت استاندارد كردن قراردادهاي بين شركت هاي هواپيمايي و هندلينگ برگزار شد و موضوعات مربوط به آمادگي براي پروازهاي زمستاني نيز مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

در اين جلسه مرتضي دهقان معاون هوانوردي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي كشوري تاكيد كرد شركت هاي هواپيمايي و شركت هاي هندلينگ خدمات فرودگاهي حلقه هاي واسط موضوع اعزام و پذيرش مسافران هستند و لازم است انسجام، هماهنگي ها و نحوه پاسخگويي به مسافران جهت جلب رضايت مردم را به عنوان يك محور اصلي و مسلم مد نظر داشته باشند.

ضمنا مقرر شد كليه شركت هاي هواپيمايي در زمان شروع و آغاز مسيرهاي جديد پروازي يك نسخه از قرارداد في مابين آن شركت و شركت خدمات فرودگاهي به سازمان هواپيمايي كشوري ارائه كنند.ش
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.