رئيس سازمان هواپيمايي کشوري:
راه برون رفت از تحريم ها، ايستادگي و استفاده بهينه از امکانات داخلي است

صبح امروز مراسم بزرگداشت 16 آذر سالروز جهاني هواپيمايي كشوري با حضور رئيس، معاونان، مديران و كاركنان سازمان هواپيمايي كشوري برگزار شد.

در اين مراسم علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي كشوري ضمن تبريك 16 آذر اظهارداشت: امروز صنعت حمل و نقل هوايي كشور در شرايط ويژه اي قرار دارد و تمامي شما كارمندان سازمان به عنوان تلاشگران اين عرصه نقش بسيار حساس و حياتي در رشد و توسعه اين صنعت داريد.

وي افزود: سازمان هواپيمايي كشوري از نقش كليدي براي پيشبرد اهداف اين صنعت برخوردار است و كليد اين نقش در دستان شماست كه مي توانيد با همكاري و همفكري بسياري از مشكلات اين صنعت را رفع و پاسخگوي انتظارات مردم باشيد.

عابدزاده يكي از اقدامات مهم و اساسي در سال جاري را به سرانجام رساندن اساسنامه سازمان هواپيمايي كشوري به منظور تضمين آينده سازمان اعلام كرد و گفت: از همه شما انتظار مي رود در اين وظيفه خطير از هيچ كوششي فرودگذار نكنيد.

رئيس سازمان هواپيمايي كشوري افزود: ساختار صنعت حمل و نقل هوايي بر مبناي ايجاد سيستم ها، ساختارها و نرم افزارها انجام مي شود و براي رسيدن به اهداف پيش روي راه طولاني در پيش است و اگرچه تلاش هاي زيادي در جهت توسعه صنعت صورت گرفته است اما براي وارد شدن در ميدان رقابت ها و حركت در جهت اقتصادي شدن صنعت نيازمند دلسوزي، همكاري و از همه مهمتر بروز شدن و كاربردي كردن آموخته هاست.

وي تصريح كرد: آنچه در اين فرصت كوتاه مي توان به آن اشاره كرد در چند سال گذشته اهتمام به آموزش ها، تقويت منابع نيروي انساني، اتكا به نيروي متخصص داخلي در عين ايجاد روابط دو جانبه حمل و نقلي با كشورهاي مختلف بوده و تنها راه برون رفت از وضعيت تحريم ها ايستادگي و استفاده بهينه از امكانات داخلي است.


First First First First First
با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.