ارسال کمک‌هاي مردمي و ارگان ها به مناطق سيل زده توسط بخش هوايي کشور ادامه دارد
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري از ارسال کمک‌هاي مردمي و ارگان ها به مناطق سيل زده توسط بخش هوايي کشور خبر داد.

رضا جعفرزاده با بیان اینکه عملکرد حمل‌ونقل هوایی در جريان سيل استان هاي شمالي،غرب كشور، لرستان و خوزستان نقش موثري را ايفا كرده گفت: یکی از اولویت‌های اصلی سازمان هوایی کشوري در جریان سیل حفظ زیرساخت‌ها و فرودگاه‌های کشور بوده که این امر به‌خوبی انجام شده است.
وي افزود: بخش هوايي كشوري همواره سعي كرده در مواقع و رخدادهايي چون حوادث غيرمترقبه سيل و زلزله كه بسياري از راههاي ارتباطي به مناطق سيل زده در استان هاي درگير با مشكل رو به رو بودنده اند در پر كردن خلاء راههاي ارتباطي نقش موثري به سزايي را ايفا كند.
جعفرزاده تصريح كرد: در اين شرايط شركت هواپيمايي پويا نيز با انجام 49 پرواز امدادي از تاريخ 28/12/97 تا 25/1/98 به مناطق سيل زده حضوري فعال در مناطق سيل زده داشته است.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري افزود: شركت هواپیمایی آسمان نيز با راه‌اندازی پویشی تحت عنوان "پرواز مهربانی" اعلام آمادگی کرد که کمک‌های مردمی به مناطق سیل‌زده را به صورت رایگان به این مناطق ارسال کند.
وي افزود:۵۴۴ تن اقلام ضروری توسط هواپیماهای "هما" و یا هواپیماهایی که از "هما" خدمات هندلینگ دریافت کرده‌اند، به مناطق سیل‌زده ارسال شده است.

وی به انجام دومین پرواز باری توسط هواپیمای ۷۴۷ "هما" از فرودگاه مهرآباد اشاره کرد و ادامه داد: در این پرواز اقلام ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به مقدار ۹۰ تن شامل: ۲هزار تخته چادر، ۴۰ هزار تخته پتو، ۵۰ هزار متر مربع موکت، ۱۰۰ هزار قوطی کنسرو، ۳ تن لوازم بهداشتی و ۲ تن دارو به مناطق سیل زده ارسال شد
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.