پيام تبريک رئيس سازمان هواپيمايي کشوري به خلبانان
علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي کشوري در پيامي روز خلبان را به تمامي خلبانان ايران زمين تبريک گفت متن پيام بدين شرح است:

 

به نام خدا

26آپريل روز جهانی خلبانان فضايي را توليد كرده تا از يكي از تاثيرگذارترين قشر صنعت هوايي كشور كه همواره افكارعمومي جهان بر نقش بي بديل آنها در ايمني و بي خطري پروازها جزء بازيگران اين عرصه به شمار رفته اند، تقدير شود.

اگر چه حمل ونقل هوايي كشور و فرايند يك پرواز زنجيره هاي وابسته و پيوسته به يكديگر و ارتباطات تنگاتنگ هر بخش و هر محوري قادر است در ارتقا ايمني و توسعه حمل و نقل هوايي از يك منظر و نقش هركدام در جلب رضايت بهره برداران از بخش هوايي از نگاه ديگر، جايگاه صنعت را در اذهان دو چندان كند. اما جايگاه بارز خلبانان بيش از پيش معناي واقعي خود را يافته و همگان به حساسيت و توانايي اين عزيزان واقفند. به همين مناسبت جا دارد اين روز را به تمامي خلبانان عزيز كشورمان  آنهايي كه در حال حاضر در دل آسمان خدمتگزار مردمند، آنهايي كه در اين مسير قدم بر مي دارند و آيندگان اين رشته و اين صنعتند و بازنشستگان اين قشر محبوب كه سالها با دغدغه آرامش و رضايت مسافران مبدا و مقصدهاي فراواني را بنام خود به ثبت رسانده و از افتخارات كشور محسوب مي شوند، تبريك مي گويم.

علي عابدزاده

رئيس سازمان هواپيمايي کشوري
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...