بازگشت 51947 حاجي با 213 پرواز تا پايان 7 شهريور

سخنگوي سازمان هواپيمایی کشوري از بازگشت 51947 حاجي با 213 پرواز تا پایان 7شهریور به  کشور خبر داد.

رضا جعفرزاده اظهار داشت: تاکنون 13054 حاجی با 54 پرواز به فرودگاه امام خمینی (ره) و 38893 حاجی با 159 پرواز به 14 فرودگاه کشور بازگشتند.
وی با بیان اینکه ا‌مسال بیشترین تعداد پروازها با انجام 95 پرواز از فرودگاه امام (ره) صورت می گیرد افزود: عملیات حج در سال جاری با انجام 738 ‌پرواز رفت و برگشت و اعزام 88 هزار و 550 ‌حاجی انجام می‌شود.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری ادامه داد: پروازهای برگشت حجاج از 25 مرداد آغاز شد و تا 17 شهریور ادامه دارد. 
به گفته جعفرزاده براساس گزارشات دریافتی سازمان هواپیمایی کشوری از 19 فرودگاه کشور که عملیات بازگشت را برعهده دارند سرویس دهی در فرودگاه ها و پاسخگویی مدیران فرودگاهها و روسای ایستگاه های پروازی با حساسیت های مورد انتظار صورت می گیرد 
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری همچنین اظهارداشت:  تلاش نیروهای امنیتی، انتظامی، گمرک و حراست های مستقر در فرودگاهها تاکنون در رضایتمندی بدرقه کنندگان و مستقبلین حجاج قابل اغماض نبوده است.
وی در پایان با بیان اینکه تمامی پروازهای حج امسال توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران انجام می شود گفت:  مردم عزیز برای دریافت هر گونه اطلاعات بیشتر از وضعیت بازگشت حجاج، می توانند  به سایت شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران مراجعه کنند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...