بازگشت بيش از 72 هزار نفر حاجي با 295 پرواز به کشور
سخنگوي سازمان هواپيمايي کشوري از بازگشت بيش از 72 هزار نفر حاجي با 295 پرواز به کشور خبر داد.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: تا ساعت ۱۲ شب گذشته، 72هزار و 90 نفر حاجي با 295 پرواز شرکت هواپیمایی هما به کشور بازگشته اند كه از اين تعداد 26 هزار و 333 نفر از جده با 183 پرواز و 45 هزار و 757 نفر از مدينه با 187 پرواز به فرودگاههاي كشور بازگشتند.

وی افزود: تاکنون عملیات بازگشت حج در بسياري از فرودگاه هاي کشور خاتمه یافته و همه زائران استان‌های یزد، زنجان، مازندران، خوزستان، سیستان و بلوچستان، گلستان، کرمانشاه، فارس، خراسان جنوبی، بوشهر و هرمزگان و برخي ديگر از فرودگاهها به کشور بازگشته اند.

جعفرزاده تصريح كرد: آمار تجميعي پروازهاي ورودي حج تمتع امسال فرودگاه امام خميني (ره) 18025 حاجي با 75 سورتي پرواز را گزارش مي دهد.

به گفته سخنگوي سازمان هواپيمايي كشوري، عملیات حج همچنان علاوه بر فرودگاه امام خمینی (ره) در ایستگاه‌های عملیاتی همدان، ارومیه، مشهد، کرمان و تبريز ادامه دارد به گونه اي كه براساس برنامه ريزي شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران امروز 21 پرواز از دو فرودگاه جده و مدينه به فرودگاههاي مذكور انجام مي شود.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...