به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛
برگزاري مراسم بزرگداشت ايثارگران و خانواده هاي شهدا در سازمان هواپيمايي کشوري

به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس مراسم تجليل از ايثارگران و خانواده هاي معظم شهدا در سازمان هواپيمايي کشوري برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، در اين مراسم كه با حضور علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي كشوري، معاونان و مديران سازمان برگزار شد از ايثارگران، جانبازان و خانواده هاي معظم شهدا تقدير به عمل آمد.

در ادامه اين مراسم علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي كشوري، با تاكيد بر اينكه راه شهيدان و ايثارگران براي فعالان صنعت حمل و نقل هوايي نهادينه شده است گفت: راه خود اتكايي و اخلاق انساني در رفتارهاي تك تك شما به عنوان فرزندان ملتي كه 8سال دفاع مقدس را با سرافرازي پشت سر گذاشته تاثيرگذار بوده و مقاومت در برابر سختي ها، محدوديت ها، نامردمي ها و نقض تعهدها همه آثار مجاهدت هايي است كه ملت ما آموخته است.

رئيس سازمان هواپيمايي كشوري در ادامه گفت: وقتي هدف سربلندي و پاسخ به انتظارات مردم محور فعاليت ها قرار مي گيرد اين همان معنويتي است كه با رشادت هاي شهيدان به رگ هاي جامعه تزريق شده و توان ايستادگي و پايمردي توليد كرده است صبر و شكيبايي در رسيدن به اهداف، تلاش و همت براي توسعه همه جانبه كشور لازمه موفقيت است و بي ترديد حاصل خواهد شد.

همچنين در اين مراسم تعدادي از ايثارگران نيز به بيان خاطرات خود پرداختند.

در حاشيه اين مراسم رئيس سازمان هواپيمايي كشوري از نمايشگاه دفاع مقدس كه در محوطه سازمان برپا شده است بازديد كردند.

 
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...