بازديد وزير راه و شهرسازي و سردار رحيم صفوي دستيار و مشاور عالي فرمانده کل قوا از غرفه صنعت هوانوردي

نخستين نمايشگاه « نقش وزارت راه و شهرسازي در دفاع مقدس»، صبح امروز دوم مهر ماه با حضور وزير راه و شهرسازي و سردار رحیم صفوي در باغ موزه دفاع مقدس افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری؛ در مراسم افتتاح نخستین نمایشگاه نقش وزارت راه و شهرسازی در دفاع مقدس، سردار رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان هواپیمایی کشوری، مدیرعامل شرکت فرودگاهها ناوبری هوایی، مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران مدیرعامل شرکت شهرفرودگاهی امام خمینی، مسئولان بسیج صنعت حمل ونقل هواییو برخی مسئولان لشکری و کشوریاز غرفه صنعت هوانوردی کشور بازدید کردند.

در حاشیه این بازدید رضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری توضیحاتی از چگونگی مشارکت بخش هوایی و فعالیت هایی جهت ساخت مستند عملکرد صنعت حمل و نقل هوایی در ۸سال دفاع مقدس ارائه کرد.

اولين نمايشگاه «نقش وزارت راه و شهرسازي در دفاع مقدس» از ۳۱ شهريور ماه سال جاري تا 8مهر ماه در باغ موزه دفاع مقدس برپاست.

علاقمندان براي بازديد از اين نمايشگاه تا روز هفتم مهرماه مي توانند از ساعت۸:۳۰ تا ۲۱ به موزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس (تالار قصرشيرين) واقع در بزرگراه شهيد حقاني مراجعه کنند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...