بيش از 1380 مجوز پرواز براي اربعين حسيني صادر شد/ خودداري از خريد بليت هواپيما از مراکز غير مجاز

سخنگوي سازمان هواپيمايي كشوري گفت: رقم مجوزهاي صادر شده براي ايام اربعين حسيني به 1383 مجوز رسيده است.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: در اين ايام پرواز با احتساب شركت هواپيمايي العراقيه پروازهاي اربعين توسط 12 شركت هواپيمايي از تهران، كرمان، ساري، يزد، مشهد، ايلام، كرمانشاه، تبريز، كيش، اصفهان به نجف و بغداد انجام خواهد شد.

وي افزود: به منظور ساماندهی و جلوگیری از اختلال در فروش بلیت پروازهاي ایام اربعین، سازمان هواپیمایی کشوری لیست نمایندگي هاي رسمی فروش بلیط پروازهای ایام اربعین جهت رفاه متقاضیان با ذکر آدرس و شماره تلفن های آن مراکز را منتشر كرده است مضافا به اينكه شركت هاي هواپيمايي مي توانند از طريق سايت هاي خودشان نيز به صورت اينترنتي عمل كنند.

جعفرزاده با بيان اينكه پروازها از 20 مهر آغاز و تا 30مهرماه سال جاری ادامه خواهد داشت، تصريح كرد: نرخ بلیت‌های یک‌طرفه در مسیرهای تهران-نجف یک میلیون و 100 هزار تومان و در مسیر مشهد-نجف یک میلیون و 400 هزار تومان و نرخ بلیت پروازهای تهران-نجف-تهران و تهران-بغداد-تهران 2.2 میلیون تومان و نرخ بلیت مشهد-نجف-مشهد و مشهد-بغداد-مشهد 2.8 میلیون تومان تعیین شده است و فروش بليت بيرون از اين چارچوب ممنوع و تخلف محسوب مي شود.

سخنگوي سازمان هواپيمايي كشوري ادامه داد: هرگونه فروش بليت هواپيما خارج از نرخ هاي اعلام شده تخلف محسوب شده و ضروري است مسافران از خرید بلیت از مراکز غیر مجاز خودداری و  در صورت مشاهده هر گونه تخلف شكایات خود را از طریق سامانه حقوق مسافر در سایت سازمان هواپیمایی كشوری به نشانی www.cao.ir اعلام تا به صورت ويژه و در اسرع وقت برخورد خواهد شد.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.