تشديد نظارت ها/ تعليق و لغو 4 دفتر خدمات مسافرت هوايي
سخنگوي سازمان هواپيمايي کشوري از تشديد نظارت ها، تعليق و لغو 4 دفتر خدمات مسافرت هوايي خبرداد.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: از آغاز توزيع بليت هاي اربعين حسيني تا كنون دفتر نظارت سازمان هواپيمايي كشوري و تيم رسيدگي به شكايات، چگونگي فعاليت هاي مراكز توزيع بليت هاي پروازهاي اربعين را با اهتمام بيشتر رصد مي كنند.

وي با بيان اينكه تعداد مجوزهاي صادر شده براي 12 شركت هواپيمايي به 1485 مجوز رسيده است گفت: ديروز و امروز پر ترافيك ترين در پروازهاي رفت اربعين بوده و روزهاي 28، 29 و 30 مهر در روزهاي اوج بازگشت زائران خواهد بود.

جعفرزاده افزود: با توجه به بالا بودن حجم ترافيك در فرودگاه نجف در اين ايام لازم است زائران طبق مقررات مندرج در بليت ها در فرودگاه حاضر تا به جهت بسته شدن گيت ها از پرواز باز نمانند.

سخنگوي سازمان هواپيمايي كشوري ادامه داد: قيمت بليت هواپيما در بازه زماني 20 تا 30 مهر تغيير نكرده و مراكز مجاز فروش بليت ملزم به رعايت آن هستند.

وي در پايان از تعليق و لغو مجوز يك دفتر و تعليق سه ماهه سه دفتر خدمات مسافرت هوايي در طي بازرسي ها و گزارشات مردمي در اين ايام خبرداد.


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.