اتهام ورود ويروس کرونا توسط ماهان و سازمان هواپيمايي کشوري در فضاي مجازي نه کارشناسي است و نه منصفانه

سخنگوي سازمان هواپيمايي كشوري اتهام ورود ويروس كرونا توسط ماهان و سازمان هواپيمايي كشوري در فضاي مجازي را نه كارشناسي و نه منصفانه عنوان كرد.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: در مواقع حساس و مهم چون موضوع ويروس كرنا نه سازمان هواپيمايي كشوري تصميم گير بلامنازع است و نه هيچ ايرلايني اجازه پرواز پيدا مي كند.

وي افزود: علي رغم صدور اطلاعيه هاي متعدد در خصوص تعليق پروازها به چين و اينكه هيچ پرواز مسافري به آن كشور انجام نمي شود بارها شاهد مسائلي چون ادامه پروازهاي ماهان و اتهام ورود ويروس كرونا توسط اين شركت در فضاي مجازي بوده ايم.

جعفرزاده تصريح كرد:حال آنكه به روشني گفته شده است كه پس از جلسه راهكارهاي پيشگيري از شيوع ويروس كرونا و تصميم در خصوص تعليق پروازها تصميم مسئولان و تكاليفي بوده كه به عهده سازمان هواپيمايي كشوري گذاشته شده از جمله بازگرداندن دانشجويان و اتباع ايراني و انجام چند پرواز باري آن هم با تصميم مسئولان و نظارت وزارت بهداشت و با رعايت كليه اقدامات پيشگيرانه براساس دستورالعمل و نظارت دقيق بهداشتي صورت گرفته است.

سخنگوي سازمان هواپيمايي كشوري ادامه داد: اينكه در تعبير و تفسيرها و در بعضي فضاهاي رسانه اي اهميتي به بازگرداندن دانشجويان و اتباع ايراني به كلي ناديده گرفته مي شود، جاي سوال دارد.

وي افزود: با اينكه اظهارنظرهاي پزشكي در حيطه وزارت بهداشت و تصميمات آن مجموعه است و همانطور كه مكررا توصيه شده است براي دوري از قضاوت هاي نادرست، اخبار و اطلاعات را از منابع مربوطه دنبال كنيم لازم است تاكيد شود هواپيمايي ماهان تاكنون در چارچوب تصميمات دولت و وزارت بهداشت و نهايتا سازمان هواپيمايي كشوري عمل كرده و نظارت هاي صورت گرفته نيز براساس دستورالعمل هاي تعيين شده بوده است.


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.