پرواز هواپيماها براساس ساعت رسمي کشور انجام مي شود/مسافران ساعت خود را با ساعت رسمي کشور تنظيم کنند
روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري اعلام كرد: با تغيير ساعت رسمي كشور از امروز يكم فروردين ماه، پروازها طبق برنامه و زمان درج شده در بليت ها انجام خواهد شد.
نظر به اينكه مقرر است ساعت رسمي كشور از ساعت 24 امشب يكم فروردين ماه 1399 يك ساعت به جلو كشيده شود لازم است مسافران پروازهاي داخلي و خارجي ضمن تنظيم ساعت خود با ساعت رسمي كشور برنامه هاي خود را براساس زمان درج شده در بليت هاي هواپيماها انجام داده و در فرودگاه ها حضور يافته و از پروازها جانمانند.
تمام کادرهای پروازی داخلی و خارجی زمان پرواز خود را بر اساس زمان رسمی ایران تنظیم کرده اند و از این رو مسافران باید طبق زمان درج شده در بلیت در فرودگاه حضور يابند.
اما بعضا مشاهده شده كه مسافران به دليل بی اطلاعی از زمان انجام پروازها يكساعت ديرتر به فرودگاه مراجعه كرده و از پروازها جا مانده اند.
گفتنی است; طبق مصوبه مجلس، ساعت رسمی کشور هر سال در ساعت ۲۴ یکم فروردین‌ماه، یک ساعت به جلو می‌رود و در ساعت ۲۴ سی‌ام شهریورماه به حالت سابق باز می‌گردد.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...