پروتکل هاي بهداشتي رعايت نشود ناگزير به بازگشت محدوديت ها خواهيم بود
سخنگوي سازمان هواپيمايي کشوري گفت: پروتکل هاي بهداشتي رعايت نشود ناگزير به بازگشت محدوديت ها خواهيم بود.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: كليه شركت هاي هواپيمايي، فرودگاهها، شركت هايي كه خدمات زميني، بار، مسافر و خدمات ويژه ارائه مي دهند، خلبانان و كادر پروازي، خدمات پرواز، واحد كنترل پرواز(ATS)، مسئولان پايگاه بهداشت مرزي فرودگاه، كاركنان خدمات مسافر، تعمير و نگهداري هواپيما، موظف به رعايت شيوه نامه كد 1900 سازمان  هواپيمايي كشوري هستند.

وي افزود: بازرسي هاي مستمر سازمان هواپيمايي كشوري از بخش هاي مختلف صورت مي گيرد و چنانچه كوتاهي در اين زمينه مشاهده شود به بخش مربوطه تذكر كتبي و در صورت تكرار طبق مقررات برخورد خواهد شد.

جعفرزاده ادامه داد: ايمني و سلامت پروازها اولويت سازمان هواپيمايي كشوري است و رعايت دستورالعمل ها الزامي است در غير اينصورت بازگشت به محدوديت ها در دستور كار قرار خواهد گرفت.

سخنگوي سازمان هواپيمايي كشوري تصريح كرد: طبق تعاريف اشاره شده در شيوه نامه مذكور بيمار مشكوكي كه يكي از علائمي چون تب بيش از 38 درجه، سرفه هاي مكرر، نفس هاي غيرعادي و يا تنگي نفس، استفراغ مداوم و تشنج داشته باشند جهت حفظ سلامت ساير مسافران از پرواز آن جلوگيري خواهد شد.

وي با بيان اينكه فاصله گذاريهاي اجتماعي در محيط فرودگاهها و داشتن ماسك براي تمامي مسافران از محوري ترين اصول توصيه بهداشتي است به مسافران توصيه كرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف و يا عدول از شيوه نامه سازمان مراتب را از طريق كارت نظر سنجي به اين سازمان اطلاع دهند همچنين روابط عمومي شركت ها و فرودگاهها ملزم به ارائه گزارش مداوم اقدامات پيشگيرانه صورت گرفته خود به سازمان هواپيمايي كشوري هستند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...